Кращих вчителів Львова нагороджуватимуть грошовими преміями

20:05 14 липня 2015 р.


Фото: exo.in.ua

На сесії міськради затвердили Програму «Успішний вчитель» на 2015-2016 роки».

Сьогодні на сесії затвердили Програму «Успішний вчитель» на 2015-2016 роки», ініціатором якої є управління освіти Львівської міської ради. Прийняття даної Програми дозволяє кращим учителям міста отримати одноразову грошову премію у розмірі 25 тис. грн. на особу.

За словами Зоряни Довганик, в.о. начальника управління освіти ЛМР, метою Програми є підвищення ролі та значення педагогічної професії шляхом виявлення та підтримки талановитих та успішних вчителів, заохочення їх за успіхи у роботі, активну участь у громадській, спортивній, мистецькій, науковій діяльності, а також покращення якості надання освітніх послуг у навчальних закладах м. Львова. Завдання програми – фінансова підтримка талановитих та успішних вчителів шляхом надання їм разових грошових винагород.

Кандидатури претендентів на участь у Програмі можуть подавати навчальні заклади відповідно до Положення, затвердженого виконавчим комітетом Львівської міської ради за погодженням із постійною комісією освіти , медицини  та соціального захисту.

Учасниками Програми можуть бути всі вчителі загальноосвітніх навчальних закладів м. Львова.

Один вчитель може стати переможцем Програми лише один раз впродовж одного aтестaційного періоду (п’ять років). Конкурсний відбір серед кандидатів здійснюватиметься комісією, яка буде складатися з представників вищих навчальних закладів м.Львова, громадськості та бізнес-середовища.

Про це повідомили сьогодні, 14 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

11:42 2 грудня 2021 р.

Blue Ghost - місячний посадковий апарат Макса Полякова

Успіх української команди: вдалий технічний огляд NASA посадкового модуля Blue Ghost на крок наблизив Firefly Aerospace Максима Полякова до Місячної місії, яка відбудеться в рамках космічної програми Artemis.

Рубрика: Наука і техніка

14:04 1 грудня 2021 р.

Фірма-фаворит добудовуватиме гімназію у Львові з новою начальницею управління освіти

Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради уклало договір із ТОВ «Вельт капітал» на добудову гімназії «Провесінь» за 59 млн грн.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу