Командувач ракетних військ та артилерії розповів львівським курсантам про особливості АТО

11:55 6 липня 2016 р.


Фото: asv.gov.ua

Лекцію генерал-майора В’ячеслава Горбильова відвідали понад п’ятсот курсантів та викладачів Національної акадамії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, а також слухачі офіцерських курсів.

«Командувач ракетних військ та артилерії під час лекції в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного розповів про особливості бойових дій у зоні АТО у 2014 році», – повідомили сьогодні, 6 липня, у вищому військовому навчальному закладі, де також розповіли подробиці:

Командувач ракетних військ і артилерії Збройних Сил України генерал-майор В’ячеслав Горбильов запевнив на лекції про особливості застосування ракетних військ та артилерії у зоні АТО у березні-вересні 2014 року особовому складу Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, що артилерія відігравала під час проведення антитерористичної операції у 2014 році визначальну роль. Його виступ відвідали понад п’ятсот курсантів та викладачів Національної акадамії, а також сержанти – слухачі офіцерських курсів.

У півторагодинному виступові генерал-майор В’ячеслав Горбильов розповів про ті завдання, які стояли перед артилеристами у зоні АТО у 2014 році, та про способи їх реалізації. Командувач повідомив, що перший мінометний залп українські військової зробили 10 травня, однак більш активно артилерія використовувалася з червня – спершу для визволення української території від бойовиків, згодом для відбиття російської агресії.

На початку бойових дій територія України, яку захопили бойовики, становила близько 60% Луганської та Донецької областей, тож бойові дії спрямовувалися на розбиття підконтрольної бойовикам території на частини, а згодом на оточення та знищення сил ворога. Однак вторгнення військ Російської Федерації призвели до застосування артилерії для відбиття збройної агресії і стабілізації лінії розмежування.

Генерал-майор Горбильов зазначив, що в ході бойових дій командування Збройних Сил посилило боєздатність ракетних військ і артилерії, розгорнувши нові підрозділи, укомплектувавши їх, та створило резерв. Водночас, в тому числі завдяки і Сполученим Штатам Америки, нині українська армія значно посилила артилерійську розвідку, а керівництво держави відновило виробництво необхідного озброєння на вітчизняних підприємствах військово-виробничого комплексу.

Водночас командувач ракетних військ і артилерії відзначив, що у Академії Сагайдачного, вдосконалено навчальні плани підготовки як майбутніх артилеристів, так і тих бійців, які проходять курси перепідготовки. Наприкінці виступу командувач ракетних військ і артилерії ЗС України генерал-майор В’ячеслав Горбильов наголосив, що провідна роль під час проведення антитерористичної операції відводиться артилерії, а сучасні бойові дії на фронті вимагають від артилеристів як відмінних теоретичних знань, так і сильної практичної підготовки.

Водночас командувач зазначив, що ворог дуже часто діє хитро та підступно, і, знаючи, що українці не стрілятимуть у відповідь, використовує для прикриття мирне населення та об’єкти інфраструктури. Тому на фронті часто доводиться діяти нестандартно.

Коментуючи стратегію агресора, генерал-майор В’ячеслав Горбильов зазначив під час виступу: «Ворог обманює. Дії, які закладені у наших керівних документах і їхніх керівних документах, законодавчих актах як наших так і міжнародних, не завжди можуть бути враховані. Розраховувати потрібно на свої дії, а думати, щоби мати успіх, потрібно на два кроки наперед».

Про це повідомили сьогодні, 6 липня, на сайті Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

dailylviv.com

До теми

13:58 25 лютого 2021 р.

У Львові беруться оцифрувати всю ЛМТГ до 2025 року

Сьогодні, 24 лютого, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження програми цифрового перетворення Львівської міської територіальної громади на 2021−2025 рр».

Рубрика: Наука і техніка

22:01 24 лютого 2021 р.

МОН оголосить повторний конкурс на посаду ректора Лісотехнічного університету у Львові

Сьогодні у Національному лісотехнічному університеті України відбувся другий тур виборів ректора. Для перемоги у другому турі претендент на посаду ректора мав би набрати 50% плюс один голос від тих, які взяли участь у голосуванні.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу