Інженери створили електромобіль з двоступеневою коробкою-автоматом

, 22 серпня 2019 р.

  • 0

Виробники електрокарів стверджують, що коробки передач повинні залишитися в минулому, адже електричний транспорт в них не має потреби. Однак інженери з «Technology Group ZF» закінчили розробку автомобіля з електричним силовим агрегатом і двоступеневою коробкою-автоматом. Експериментальний зразок перевершив звичайні електрокари за багатьма параметрами.

У «ZF» зазначають, що технологію вже розглядають європейські автоконцерни. Експерти з продажу автозапчастин вирішили розібратися в особливостях новинки.

Експериментальна технологія

За словами Берта Хеллвіга, головного інженера ZF, поєднання електродвигуна, «розумної» бортової електроніки й двошвидкісної трансмісії виявилося вкрай ефективним. Хеллвіг зазначає, що ZF експериментувала тільки з VW Touran, проте в майбутньому будуть проводитись роботи над створенням електромобілів з коробками передач інших марок і моделей. Ось що відомо про експериментальний зразок:

  • Автомобіль обладнаний електродвигуном потужністю 140 кВт;

  • Запас ходу зріс на 5% відносно моделі без АКП;

  • Автомобіль прискорюється на 10% швидше, ніж модель без АКП.

За словами інженерів, ідея використання коробки передач в електромобілях особливо актуальна для міського транспорту. Інноваційний VW Touran розвиває швидкість до 70 км/ч на першій передачі (міський режим) і вище на другій передачі (шосе). Зараз інженери розглядають ідею запровадження системи примусового перемикання передач після натискання кнопки водієм. Вибирати найбільш економічну передачу допомагає вбудований блок управління.

Впровадження інновації 

Хоч роботи з експериментальним VW Touran тривають, компанія ZF вже почала переговори з європейськими автоконцернами. Розглядається ідея впровадження трансмісії в електромобілі потужністю 250 кВт. На думку фахівців ZF, концерни повинні зацікавитися новою технологією, оскільки вона обіцяє економію заряду батареї та кращу динаміку транспорту. Технологія приваблива ще й тим, що питання обслуговування коробок-автоматів і підбору запчастин добре вивчені.


Відео: AvtoPro

Коментарі(0)

До теми

13:15 6 грудня 2019 р.

Прикордонники освоюють французькі гелікоптери

У Франції триває навчання авіаційного персоналу Держприкордонслужби, який незабаром використовуватиме нову авіаційну техніку в охороні державного кордону.

Рубрика: Наука і техніка

10:48 4 грудня 2019 р.

Прикордонники отримали квадрокоптери з камерами й тепловізорами

Навчально-матеріальна база з підготовки застосування та експлуатації безпілотних авіаційних систем Головного центру підготовки особового складу Держприкордонслужби поповнилася новітніми зразками безпілотної авіаційної техніки.

Рубрика: Наука і техніка

Останні новини

На пл. Двірцевій почав курсувати громадський транспорт

На дорогах Львівщини ожеледиця

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львів'янка Ганна Гаврилів перемогла у Філіппінах

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Суд над працівниками грального бізнесу

Рубрика: Кримінал

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Помста Садового ветеранам АТО

Рубрика: Політика

Всі відео розділу