Інженери створили електромобіль з двоступеневою коробкою-автоматом | Новини Львова

Інженери створили електромобіль з двоступеневою коробкою-автоматом

12:42 22 серпня 2019 р.

  • 0

Виробники електрокарів стверджують, що коробки передач повинні залишитися в минулому, адже електричний транспорт в них не має потреби. Однак інженери з «Technology Group ZF» закінчили розробку автомобіля з електричним силовим агрегатом і двоступеневою коробкою-автоматом. Експериментальний зразок перевершив звичайні електрокари за багатьма параметрами.

У «ZF» зазначають, що технологію вже розглядають європейські автоконцерни. Експерти з продажу автозапчастин вирішили розібратися в особливостях новинки.

Експериментальна технологія

За словами Берта Хеллвіга, головного інженера ZF, поєднання електродвигуна, «розумної» бортової електроніки й двошвидкісної трансмісії виявилося вкрай ефективним. Хеллвіг зазначає, що ZF експериментувала тільки з VW Touran, проте в майбутньому будуть проводитись роботи над створенням електромобілів з коробками передач інших марок і моделей. Ось що відомо про експериментальний зразок:

  • Автомобіль обладнаний електродвигуном потужністю 140 кВт;

  • Запас ходу зріс на 5% відносно моделі без АКП;

  • Автомобіль прискорюється на 10% швидше, ніж модель без АКП.

За словами інженерів, ідея використання коробки передач в електромобілях особливо актуальна для міського транспорту. Інноваційний VW Touran розвиває швидкість до 70 км/ч на першій передачі (міський режим) і вище на другій передачі (шосе). Зараз інженери розглядають ідею запровадження системи примусового перемикання передач після натискання кнопки водієм. Вибирати найбільш економічну передачу допомагає вбудований блок управління.

Впровадження інновації 

Хоч роботи з експериментальним VW Touran тривають, компанія ZF вже почала переговори з європейськими автоконцернами. Розглядається ідея впровадження трансмісії в електромобілі потужністю 250 кВт. На думку фахівців ZF, концерни повинні зацікавитися новою технологією, оскільки вона обіцяє економію заряду батареї та кращу динаміку транспорту. Технологія приваблива ще й тим, що питання обслуговування коробок-автоматів і підбору запчастин добре вивчені.


Відео: AvtoPro

Коментарі(0)

До теми

14:07 5 серпня 2020 р.

Львівщина - у трійці лідерів за створенням е-кабінетів майбутніх бакалаврів

Упродовж перших чотирьох діб активної фази вступної кампанії створено 110 тис. 237 , з яких активовано 110 тис. 211. Найбільше електронних кабінетів створено у Києві, Дніпропетровській та Львівській областях.

Рубрика: Наука і техніка

10:27 23 липня 2020 р.

Рейтинг виробників міжкімнатних дверей

Обираючи міжкімнатні двері, легко розгубитися. Великий вибір конструкцій, матеріалів, з яких вони зроблені, та кольорових рішень призводять до замішання. Поруч із зовнішнім аспектом важливу роль грає якість та показники зносостійкості. Саме тому в першу чергу варто обирати товар, відштовхуючись від репутації виробника.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу