Інструктори зі США вже підготували на Львівщині 470 гвардійців (відео)

16:00 15 жовтня 2015 р.


Фото: twitter.com/olegnovikovkh

Загалом у рамках українсько-американських навчань «Fearless Guardian 2015» мають пройти підготовку 705 військовослужбовців.

На сьогодні 470 військовослужбовців Нацгвардії вже пройшли підготовку в рамках  українсько-американських навчань «Fearless Guardian 2015». Про це заявив у четвер на прес-конференції в Укрінформі начальник відділу бойової та спеціальної підготовки Нацгвардії Сергій Капелюшний.

«Загалом у рамках навчань мають пройти підготовку 705 військовослужбовців. На сьогодні її вже пройшли 470 нацгвардійців. Військовослужбовці, які успішно завершать курс, будуть екіпіровані за стандартами НАТО» , – зазначив Капелюшний.

За його словами, навчання дуже важливі не лише у питаннях військових навичок. Представники Нацгвардії проходять курс лекцій, як відповідно до міжнародного права правильно застосовувати зброю та силу проти опонентів.  

Капелюшний зауважив, що Збройні Сили України мають поступово перейти на стандарти НАТО і тому навчання «Fearless Guardian 2015», які розраховані на півроку і завершаться 8 листопада, є дуже важливими для досягнення цієї мети. Водночас він зауважив, що « процес переходу до стандартів НАТО досить тривалий: не один і не два роки. Зокрема, Грузія переходила на ці стандарти 7 років» .

До навчання залучені військовослужбовці-контрактники, які мають навички англійської мови, уточнив Капелюшний, відповідаючи на запитання журналістів. Про це повідомили сьогодні, 15 жовтня, в агенції Укрінформ, де також нагадали:

«За домовленостями, досягнутими Президентом України у вересні минулого року, впродовж 2015 року тривають спільні українсько-американські навчання «Fearless Guardian 2015», які проходять на Яворівському полігоні у Львівській області за участю військовослужбовців Національної гвардії України та Збройних сил США. Процес навчання поділений на три етапи. Перші два з них тривали 55 днів з квітня по червень та з червня по серпень відповідно. Наразі триває третій етап навчань».

Як інформував «ЩЛ», на військових навчаннях на Львівщині відбувається остання ротація.

dailylviv.com

До теми

12:32 29 вересня 2020 р.

Львівський обласний інститут післядипломної педосвіти очолив пенсіонер

У вівторок, 29 вересня, Львівська обласна рада призначила директором КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Павла Хобзея.

Рубрика: Наука і техніка

10:10 20 вересня 2020 р.

На Львівщині українці десантувалися з американських «Скопів» (відео)

У межах українсько-американських міжнародних навчань Rapid Trident 2020 на Львівщину завітали американські «Скопи» – саме так перекладається назва конвертоплана «Оспрей».

Рубрика: Наука і техніка

19:50 19 вересня 2020 р.

Інформатика - англійською, а малювання - французькою: у Львові хочуть експериментувати

Зараз в Україні беруть за основу два вектори закордонної освіти: фінський і американський. Котрий з них підходить нам більше і які підводні течії вони містять?

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу