Інструктори зі США вже підготували на Львівщині 470 гвардійців (відео)

16:00 15 жовтня 2015 р.


Фото: twitter.com/olegnovikovkh

Загалом у рамках українсько-американських навчань «Fearless Guardian 2015» мають пройти підготовку 705 військовослужбовців.

На сьогодні 470 військовослужбовців Нацгвардії вже пройшли підготовку в рамках  українсько-американських навчань «Fearless Guardian 2015». Про це заявив у четвер на прес-конференції в Укрінформі начальник відділу бойової та спеціальної підготовки Нацгвардії Сергій Капелюшний.

«Загалом у рамках навчань мають пройти підготовку 705 військовослужбовців. На сьогодні її вже пройшли 470 нацгвардійців. Військовослужбовці, які успішно завершать курс, будуть екіпіровані за стандартами НАТО» , – зазначив Капелюшний.

За його словами, навчання дуже важливі не лише у питаннях військових навичок. Представники Нацгвардії проходять курс лекцій, як відповідно до міжнародного права правильно застосовувати зброю та силу проти опонентів.  

Капелюшний зауважив, що Збройні Сили України мають поступово перейти на стандарти НАТО і тому навчання «Fearless Guardian 2015», які розраховані на півроку і завершаться 8 листопада, є дуже важливими для досягнення цієї мети. Водночас він зауважив, що « процес переходу до стандартів НАТО досить тривалий: не один і не два роки. Зокрема, Грузія переходила на ці стандарти 7 років» .

До навчання залучені військовослужбовці-контрактники, які мають навички англійської мови, уточнив Капелюшний, відповідаючи на запитання журналістів. Про це повідомили сьогодні, 15 жовтня, в агенції Укрінформ, де також нагадали:

«За домовленостями, досягнутими Президентом України у вересні минулого року, впродовж 2015 року тривають спільні українсько-американські навчання «Fearless Guardian 2015», які проходять на Яворівському полігоні у Львівській області за участю військовослужбовців Національної гвардії України та Збройних сил США. Процес навчання поділений на три етапи. Перші два з них тривали 55 днів з квітня по червень та з червня по серпень відповідно. Наразі триває третій етап навчань».

Як інформував «ЩЛ», на військових навчаннях на Львівщині відбувається остання ротація.

dailylviv.com

До теми

14:08 16 квітня 2021 р.

В Україні присуджено науковий ступінь доктора філософії 370 особам

Удосконалено процес атестації кадрів на здобуття ступеня доктора філософії. Заклади вищої освіти, наукові установи повинні забезпечити трансляцію атестації здобувачів ступеня доктора філософії в режимі реального часу на своїх офіційних веб-сайтах.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу