На Львівщині тренуються за стандартами НАТО національні гвардійці (відео, оновлено)

18:55 18 лютого 2016 р.


Фото: прес-служба Національної гвардії України

У навчальному центрі в Золочеві будуть готувати інструкторів і сержантів, які навчатимуть у військових частинах підлеглих.

«Національна гвардія переходить на нові стандарти підготовки особового складу», – повідомили 17 лютого в НГУ, де також розповіли подробиці:

«У навчальному центрі в Золочеві на Львівщині будуть готувати інструкторів та сержантів, які у військових частинах навчатимуть підлеглих. Полковник Сергій Капелюшний відмітив:

«Нацгвардія переходить на найкращі світові стандарти. Під час навчань «Fearless Guardian 2015» підготовлено 40 військовослужбовців, які  зараз в якості інструкторів навчають своїх колег. Починаючи з цього року бойова та спеціальна підготовка у Національній гвардії розпочалась за такою системою, яка нам була показана нашими американськими колегами.

Сьогодні ми зробили великий крок вперед.  Якість навчання і результат зростає на очах.  Раніше один командир взводу готував солдатів за різними напрямками, яких в загальному було до 15. Тепер бійців готуватимуть професійні інструктори».

Щодня групи бійців відпрацьовують бойові елементи за новими стандартами. Один з гвардійців, які нині проходить навчання, поділився досвідом: «Я брав участь у багатьох спецопераціях в зоні АТО у перші місяці. Під час виконання завдань виникало багато бойових зіткнень.  Як би в той час я володів тими навичками, яким мене навчали у начальному центрі, то діяв би набагато ефективніше». 

Національні гвардійці продемонстрували журналістам те, чого навчили їх вже українські військові. До уваги були представленні штурм будівлі, ведення бою всередині будівлі, ліквідація диверсійних груп із залученням бронетехніки, особливості тактичної медицини, орієнтування на пересічній місцевості, встановлення інженерних загороджень.

Підполковник Андрій Дорошенко роз’яснив: «Це лише один день навчання. Програма охоплює більш широкий спектр підготовки. Вона розрахована приблизно на 52 дні. По закінченню ми отримуємо компетентного інструктора, здатного навчати військовослужбовців на місцях без стороннього нагляду».

Однією із новинок підготовки є і унікальна радіокерована система мішеней. Сержант-інструктор розповів: «Ми маємо переносні кевларові профілі с датчиками. Вони програмуються за довільною послідовністю. Група, що рухається не має уяви, де вони з’являться, тому, окрім технічних навичок, вони тренують і увагу. Пройшовши один раз за маршрутом і не виявивши «противника», повертаючись назад, їх може чекати засідка. Окрім того, усі результати влучення записуються і їх можна зберегти для подальшого детального аналізу». 

По закінченню курсу, курсанти будуть направлені до своїх підрозділів і проводитимуть навчання за новою програмою підготовки і курсом стрільб».

Про це повідомили сьогодні, 17 лютого, в прес-службі Національної гвардії, де також опублікували фоторепортаж з навчань. Натомість тележурналісти розповіли:

«Бійці Національної гвардії почали тренуватися за стандартами НАТО. Військові Національної гвардії України навчатимуться за новою програмою 46 днів. Курс розроблений з урахуванням досвіду, який українські бійці перейняли в американських колег. По проходженню програми підготовки, військові працюватимуть інструкторами. 

На території навчального центру Національної гвардії у Золочеві Львівської області, бійці тренуються визволяти українські міста, тренувати заручників, проводять роботу по пересіченню місцевості та наданню першої медичної допомоги. Як зазначає начальник навчального центру Нацгвардії Михайло Кулик, акцент занять робиться по підготовці до ведення бойових дій на сході України».

Про це повідомили 17 лютого на «Громадському телебаченні».

dailylviv.com

До теми

19:26 13 жовтня 2021 р.

З 18 жовтня у школах Львова запроваджують канікули

З 18 жовтня учні всіх класів шкіл Львова йдуть на двотижневі канікули. Також не працюватимуть заклади позашкільної освіти. Відповідне рішення прийняли сьогодні на міській комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Наука і техніка

20:49 12 жовтня 2021 р.

Найчастіші поломки машин Фольксваген та рекомендації щодо вибору запчастини для заміни

Фольксваген є відомим німецьким автобрендом. Транспортні засоби такого концерну вирізняються високою якістю, керованістю, комфортністю, безпечністю та гарним екстер'єром.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу