Гейтс вважає помилкою створення комбінації Ctrl-Аlt-Delete

22:06 26 вересня 2013 р.

Інженер Девід Бредлі, що працював над першим IBM РС: "Можливо, я це придумав, але саме Білл зробив Ctrl-Alt-Delete знаменитим".

Засновник компанії Microsoft Білл Гейтс визнав, що створення комбінації клавіш CTRL-ALT-DEL було помилкою. Про це він заявив під час кампанії по збору коштів у Гарварді, пише The Verge.

Гейтс зізнався, що ніхто не планував спочатку упроваджувати Ctrl-Аlt-Delete для входу в систему. "Ми хотіли, щоб для цих цілей використовувалася одна клавіша. Але хлопець, який створював клавіатуру IBM, запропонував саме таку комбінацію", - розповів Гейтс.

Спочатку Ctrl-Аlt-Delete використовували для перезавантаження комп'ютера. Сьогодні Гейтс вважає, що створення такої комбінації, яка активно використовується і до цього дня, є помилкою.

Сам винахідник комбінації клавіш Ctrl-Аlt-Delete, інженер Девід Бредлі, що працював над першим IBM РС, раніше заявив: "Можливо, я це придумав, але саме Білл зробив Ctrl-Alt-Delete знаменитим".

РБК-Україна.

До теми

14:35 16 січня 2021 р.

Школи перевірятимуть на якість дистанційного навчання

Державна служба якості освіти здійснить моніторинг діяльності закладів загальної середньої освіти, зокрема, щодо якості освіти під час дистанційного навчання. Про це повідомив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу