Гейтс вважає помилкою створення комбінації Ctrl-Аlt-Delete

22:06 26 вересня 2013 р.

  • 0
  • 3697

Інженер Девід Бредлі, що працював над першим IBM РС: "Можливо, я це придумав, але саме Білл зробив Ctrl-Alt-Delete знаменитим".

Засновник компанії Microsoft Білл Гейтс визнав, що створення комбінації клавіш CTRL-ALT-DEL було помилкою. Про це він заявив під час кампанії по збору коштів у Гарварді, пише The Verge.

Гейтс зізнався, що ніхто не планував спочатку упроваджувати Ctrl-Аlt-Delete для входу в систему. "Ми хотіли, щоб для цих цілей використовувалася одна клавіша. Але хлопець, який створював клавіатуру IBM, запропонував саме таку комбінацію", - розповів Гейтс.

Спочатку Ctrl-Аlt-Delete використовували для перезавантаження комп'ютера. Сьогодні Гейтс вважає, що створення такої комбінації, яка активно використовується і до цього дня, є помилкою.

Сам винахідник комбінації клавіш Ctrl-Аlt-Delete, інженер Девід Бредлі, що працював над першим IBM РС, раніше заявив: "Можливо, я це придумав, але саме Білл зробив Ctrl-Alt-Delete знаменитим".

РБК-Україна.

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

15:10 10 жовтня 2019 р.

На Львівщині вишколюватимуть молодь

11-13 жовтня в селі Зашків у Жовківському районі на Львівщині вишколюватимуть молодь в однойменному таборі.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 705

14:32 3 жовтня 2019 р.

У Львові навчатимуть школярів керувати безпілотниками

4-5 жовтня у Львові відбудеться семінар-інтенсив «Джура 2.0», мета якого – модернізація національно-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), позашкільної та гурткової роботи, а також покращення національно-патріотичного виховання.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 1056