Гейтс вважає помилкою створення комбінації Ctrl-Аlt-Delete

22:06 26 вересня 2013 р.

  • 0

Інженер Девід Бредлі, що працював над першим IBM РС: "Можливо, я це придумав, але саме Білл зробив Ctrl-Alt-Delete знаменитим".

Засновник компанії Microsoft Білл Гейтс визнав, що створення комбінації клавіш CTRL-ALT-DEL було помилкою. Про це він заявив під час кампанії по збору коштів у Гарварді, пише The Verge.

Гейтс зізнався, що ніхто не планував спочатку упроваджувати Ctrl-Аlt-Delete для входу в систему. "Ми хотіли, щоб для цих цілей використовувалася одна клавіша. Але хлопець, який створював клавіатуру IBM, запропонував саме таку комбінацію", - розповів Гейтс.

Спочатку Ctrl-Аlt-Delete використовували для перезавантаження комп'ютера. Сьогодні Гейтс вважає, що створення такої комбінації, яка активно використовується і до цього дня, є помилкою.

Сам винахідник комбінації клавіш Ctrl-Аlt-Delete, інженер Девід Бредлі, що працював над першим IBM РС, раніше заявив: "Можливо, я це придумав, але саме Білл зробив Ctrl-Alt-Delete знаменитим".

РБК-Україна.

Коментарі(0)

До теми

10:15 20 лютого 2020 р.

Педагоги приватних шкіл на Львівщині отримають 2,5 млн. гривень зарплати

На виплату заробітної плати педагогічним працівникам приватних шкіл області спрямували 2,5 млн. гривень, що забезпечує видатки в повному обсязі за січень і лютий.

Рубрика: Наука і техніка