Google шукає як Шерлок Холмс

13:07 27 вересня 2013 р.

Google внесла до формули пошуку найсуттєвіші зміни за 13 років, що залишилися непоміченими.

Google Inc., якій належить найпопулярніша пошукова система світу, в четвер оголосила про одну з найбільш масштабних змін алгоритму пошуку у своїй історії, яка дасть змогу обробляти складніші пошукові запити, пише The New York Times.

За даними видання, зміни формули пошуку будуть найбільш значущими з 2000 року й стосуватимуться близько 90% усіх запитів. Якщо спочатку Google шукав збіги ключових слів, то тепер його метою стане розуміння суті та взаємозв'язків під час пошуку.

Оголошення про перехід на новий алгоритм Hummingbird ("Колібрі") було приурочено до 15-ї річниці пошукової системи. Захід відбувся в тому самому гаражі, який творці Google орендували, коли лиш починали шлях до успіху.

До подальшого вдосконалення Google підштовхнули користувачі, які не лише створюють дедалі довші та хитромудріші запити, але й дедалі частіше використовують голосовий набір під час пошуку з мобільних телефонів, зазначили топ-менеджери компанії.

"Вони сказали: "А давайте виймемо і повністю замінимо двигун в автомобілі 1950-х років. Сказати по справедливості, суспільство, схоже, навіть не помітило, що Google на повній швидкості вирвала двигун і замінила його чимось іншим", - заявив творець і редактор галузевого блога Search Engine Land Денні Саллівен.

Самі зміни, як виявилось, було внесено ще місяць тому. Google розкрила мало деталей про роботу нового алгоритму.

Раніше цього тижня Google додала можливість пошуку постів у соціальній мережі Google+ із використанням хештегів.

Про це повідомив Інтерфакс-Україна.

До теми

14:35 16 січня 2021 р.

Школи перевірятимуть на якість дистанційного навчання

Державна служба якості освіти здійснить моніторинг діяльності закладів загальної середньої освіти, зокрема, щодо якості освіти під час дистанційного навчання. Про це повідомив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Рубрика: Наука і техніка

12:38 6 січня 2021 р.

Пробне ЗНО-2021: найбільше абітурієнтів обрали тести з математики, найменше - з французької мови

За даними Українського центру оцінювання якості освіти, за перший день реєстрації (5 січня) для проходження пробного ЗНО електронну реєстраційну форму заповнили 1157 осіб.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу