Google шукає як Шерлок Холмс

13:07 27 вересня 2013 р.

  • 0
  • 4634

Google внесла до формули пошуку найсуттєвіші зміни за 13 років, що залишилися непоміченими.

Google Inc., якій належить найпопулярніша пошукова система світу, в четвер оголосила про одну з найбільш масштабних змін алгоритму пошуку у своїй історії, яка дасть змогу обробляти складніші пошукові запити, пише The New York Times.

За даними видання, зміни формули пошуку будуть найбільш значущими з 2000 року й стосуватимуться близько 90% усіх запитів. Якщо спочатку Google шукав збіги ключових слів, то тепер його метою стане розуміння суті та взаємозв'язків під час пошуку.

Оголошення про перехід на новий алгоритм Hummingbird ("Колібрі") було приурочено до 15-ї річниці пошукової системи. Захід відбувся в тому самому гаражі, який творці Google орендували, коли лиш починали шлях до успіху.

До подальшого вдосконалення Google підштовхнули користувачі, які не лише створюють дедалі довші та хитромудріші запити, але й дедалі частіше використовують голосовий набір під час пошуку з мобільних телефонів, зазначили топ-менеджери компанії.

"Вони сказали: "А давайте виймемо і повністю замінимо двигун в автомобілі 1950-х років. Сказати по справедливості, суспільство, схоже, навіть не помітило, що Google на повній швидкості вирвала двигун і замінила його чимось іншим", - заявив творець і редактор галузевого блога Search Engine Land Денні Саллівен.

Самі зміни, як виявилось, було внесено ще місяць тому. Google розкрила мало деталей про роботу нового алгоритму.

Раніше цього тижня Google додала можливість пошуку постів у соціальній мережі Google+ із використанням хештегів.

Про це повідомив Інтерфакс-Україна.

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

13:00 16 жовтня 2019 р.

Міжнародна конференція про цифрові культури пройде у Львові вперше

У четвер, 17 жовтня, в рамках Міжнародного фестивалю аудіовізуального мистецтва «Тетраматика 2019» відбудеться перша конференція «Digital Cultures Lviv», організована варшавським Інститутом Адама Міцкевича у співпраці з Центром міської історії.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 540