Функції та переваги придбання геймерських крісел

13:58 24 жовтня 2022 р.

Фото до новини

Геймери не уявляють свого життя без комп'ютерних ігор, а також серфінгу в інтернеті. Це потребує відповідного ставлення до вибору меблів.

Такі люди величезну кількість часу проводять у положенні сидячи за комп'ютером, тому крісло повинно бути зручним, комфортним та знижувати навантаження на опорно-руховий апарат.

Як зберегти здоров'я, маючи сидячу роботу?

Люди, які постійно працюють в офісах, через кілька років стикаються з величезною кількістю проблем, що пов'язані з набряками у нижній частині тіла, а також з остеохондрозом та міжхребцевими грижами. Це пов'язано з тим, що навантаження на опорно-руховий апарат під час постійного сидіння збільшується. Перш за все страждає зона шиї, тому нерідко в офісних працівників дуже болить голова. Це пов'язано з защемленням нервових закінчень у зоні шиї. Якщо купити геймерські крісла, можна зменшити навантаження.

Кілька правил, що дозволять зберегти здоров'я, маючи сидячу роботу:

  • Необхідно обрати якісне крісло, причому найкращий варіант, якщо це буде геймерська модель.
  • Геймерські крісла мають унікальну конструкцію та посилену нижню частину у вигляді павука. Для геймерів основу виготовляють з нержавіючої сталі, що дозволяє утримувати величезну вагу та рівномірно її розподіляти.
  • Сидіння більш м'яке, з використанням розумних пінних матеріалів. Вони приймають форму тіла та запам'ятовують її, знижуючи навантаження на спину, шию, а також поперек.
  • Геймерські моделі можуть мати подушки, валики у зоні попереку, голови та шиї. Іноді їх доповнюють спеціальними підставками для клавіатури та навіть чашки для кави.

На що звернути увагу, обираючи геймерське крісло?

Перш за все, звертають увагу на кількість та довжину ніжок, що містяться на основі. Чим товщі вони та довші, тим краще система буде утримувати рівновагу. На такому кріслі можна буде не лише нахилятися вперед та назад, але й зі сторони в сторону.

Багато людей вважають, що найкращий матеріал для виготовлення сидіння - це натуральна шкіра, але насправді це далеко від істини. Не дивлячись на те, що натуральна шкіра чудово експлуатується, проте у літню спеку вона може сприяти виділенню поту та провокувати виникнення неприємних відчуттів. Саме тому віддають перевагу моделям, які виготовлені зі спеціальної стійкої тканини. Вона чудово очищується з використання миючого пилососу та дозволяє тілу дихати.

Обирайте моделі, в яких є можливість регулювання підлокітників, а також висоти не лише самого крісла, але й частини в області спини. Найкращі моделі з можливістю регулюванням підголівника. Вдається здійснювати підтримку не лише тіла, але й шиї та голови, що суттєво зменшує вірогідність виникнення головного болю.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

 

Останні новини