Форум інноваційної освіти відбудеться Львові втретє

17:45 30 жовтня 2019 р.

  • 0
  • 999


Фото: facebook.com/sheptytskycenter

15 та 16 листопада в Центрі Шептицького втретє відбудеться Форум інноваційної освіти «INED» – одна з найбільших освітніх подій у Львові.

Про це повідомили в середу, 30 жовтня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Метою форуму є ознайомлення освітян з інноваційними підходами до викладання та управління школами, популяризація соціального служіння, допомога у підвищенні рівня викладацької майстерності через обмін досвідом та ідеями».

«Форум «INED» – це майданчик для обміну досвідом, ідеями, практиками втілення інновацій у школах. У програмі цьогорічного заходу є дискусії, майстер-класи від українських вчителів, соціальних підприємців, керівників освітніх проєктів, а також виступи провідних спеціалістів з Європи і США. Експерти розповідатимуть про інноваційні навчальні методики та технології, нові підходи до управління закладами освіти, а також про виклики та можливості розвитку інклюзивної освіти в Україні», – поінформували також у міськраді.

«У справді інклюзивному середовищі кожен почуває себе безпечно та має відчуття приналежності до спільноти. Цінуються розмаїття та унікальна роль кожного та забезпечується краща якість освіти для всіх. Учні та їхні батьки беруть активну участь у прийнятті рішень, які їх стосуються. Натомість освітяни мають необхідні компетенції, ресурси та підтримку для того, щоб створити освітнє середовище, яке створює можливість розвитку для усіх учнів», – розповів менеджер програми «Соціальний капітал» Міжнародного Фонду Відродження Григорій Баран.

«Відомо, що головними темами форуму стануть «Сучасні методи формування соціального капіталу у закладах освіти»; «Впровадження інноваційних методик та технологій у навчання»; «Розвиток інклюзивної освіти в Україні», – розповіли також у міськраді.

«Процес накопичення соціального капіталу розпочинається ще у дитячому садку і продовжується у школі, закладі професійної освіти та університеті, формуючи у дітях ті неформальні норми та цінності, які допомагають злагоджувати колективні дії у групах людей. Поняття довіри, громадського діалогу, безперервного розвитку учасників освітнього процесу, ініціативності та культури спілкування стають ключовими у творенні сучасного, інноваційного, інклюзивного та по-справжньому нового освітнього середовища в Україні» – зазначила керівниця Центру забезпечення Світоглядного ядра УКУ Ольга Матійчук.

«Організатори форуму – Простір освітніх ініціатив Українського католицького університету та Управління ІТ Львівської міської ради. Генеральний партнер форуму – Міжнародний фонд «Відродження», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:00 12 листопада 2019 р.

На Львівщині обиратимуть на конкурсах директорів закладів професійної освіти

Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації оголосив конкурси на заміщення вакантних посад директорів Державного професійно-технічного навчального закладу «Сокальський професійний ліцей» та Вищого професійного училища №71 у Кам’янці-Бузькій.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 498

16:30 11 листопада 2019 р.

У Львові преміювали науковців

У Львові відзначили преміями й грошовими нагородами працівників наукових установ та вищих навчальних закладів – університетів, академій та інститутів.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 861

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Нардепи збережуть недоторканність?

Рубрика: Політика

Градус катастрофи у Новому Роздолі і Новояворівську

Рубрика: Політика

Суд над працівниками грального бізнесу

Рубрика: Кримінал

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Аналіз на генетичні захворювання

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу