Форум інноваційної освіти відбудеться Львові втретє

17:45 30 жовтня 2019 р.


Фото: facebook.com/sheptytskycenter

15 та 16 листопада в Центрі Шептицького втретє відбудеться Форум інноваційної освіти «INED» – одна з найбільших освітніх подій у Львові.

Про це повідомили в середу, 30 жовтня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Метою форуму є ознайомлення освітян з інноваційними підходами до викладання та управління школами, популяризація соціального служіння, допомога у підвищенні рівня викладацької майстерності через обмін досвідом та ідеями».

«Форум «INED» – це майданчик для обміну досвідом, ідеями, практиками втілення інновацій у школах. У програмі цьогорічного заходу є дискусії, майстер-класи від українських вчителів, соціальних підприємців, керівників освітніх проєктів, а також виступи провідних спеціалістів з Європи і США. Експерти розповідатимуть про інноваційні навчальні методики та технології, нові підходи до управління закладами освіти, а також про виклики та можливості розвитку інклюзивної освіти в Україні», – поінформували також у міськраді.

«У справді інклюзивному середовищі кожен почуває себе безпечно та має відчуття приналежності до спільноти. Цінуються розмаїття та унікальна роль кожного та забезпечується краща якість освіти для всіх. Учні та їхні батьки беруть активну участь у прийнятті рішень, які їх стосуються. Натомість освітяни мають необхідні компетенції, ресурси та підтримку для того, щоб створити освітнє середовище, яке створює можливість розвитку для усіх учнів», – розповів менеджер програми «Соціальний капітал» Міжнародного Фонду Відродження Григорій Баран.

«Відомо, що головними темами форуму стануть «Сучасні методи формування соціального капіталу у закладах освіти»; «Впровадження інноваційних методик та технологій у навчання»; «Розвиток інклюзивної освіти в Україні», – розповіли також у міськраді.

«Процес накопичення соціального капіталу розпочинається ще у дитячому садку і продовжується у школі, закладі професійної освіти та університеті, формуючи у дітях ті неформальні норми та цінності, які допомагають злагоджувати колективні дії у групах людей. Поняття довіри, громадського діалогу, безперервного розвитку учасників освітнього процесу, ініціативності та культури спілкування стають ключовими у творенні сучасного, інноваційного, інклюзивного та по-справжньому нового освітнього середовища в Україні» – зазначила керівниця Центру забезпечення Світоглядного ядра УКУ Ольга Матійчук.

«Організатори форуму – Простір освітніх ініціатив Українського католицького університету та Управління ІТ Львівської міської ради. Генеральний партнер форуму – Міжнародний фонд «Відродження», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

23:12 27 липня 2021 р.

Скоро до школи: Львівщина хоче купити через аукціон 54 автобуси Школярик

На засіданні депутатської комісії Львівської облради з питань освіти, науки та інновацій заступник голови Львівської ОДА Іван Собко проінформував про стан використання державних освітніх субвенцій, а також про стан виконання програми розвитку освіти в області.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу