Фахівці зі США провели два курси у львівській академії

16:30 9 листопада 2017 р.

  • 0
  • 1161


Фото: mil.gov.ua

У міністерстві оборони запевнили: «Українські представники отримали практичний досвід із забезпечення командно-штабних навчань, які проводяться за допомогою програмного середовища «JCATS».

У прес-службі міністерства оборони повідомили сьогодні, 9 листопада: «Американські спеціалісти провели два курси на базі Національної академії сухопутних військ»

«Упродовж двох тижнів у Національній академії сухопутних військ проводились курс побудови бази даних та курс інструкторів з підготовки операторів системи імітаційного моделювання «JCATS». До участі у заході були залучені представники військового вишу, Національного університету оборони України та 199-го Навчального центру ВДВ», – розповіли також у міністерстві оборони.

«Слухачі під керівництвом представників Об’єднаного багатонаціонального центру імітаційного моделювання (JMSC) розглядали питання призначення спеціального програмного забезпечення «JCATS», варіанти побудови сценарію навчання у цьому програмному середовищі, фактори, що можуть бути змодельовані, можливості побудови одиниць техніки та їх взаємозв’язок із тактико-технічними характеристиками реальної техніки та інші. За час проходження курсу українські представники отримали практичний досвід із забезпечення командно-штабних навчань, які проводяться за допомогою програмного середовища «JCATS», – також у міністерстві оборони.

Начальника Центру імітаційного моделювання Національної академії сухопутних військ, підполковник Андрій Д’яков зазначив: «Цей досвід доцільно використовувати у навчальному процесі вищих військових навчальних закладів усіх видів Збройних Сил України при підготовці військових фахівців оперативно-тактичного та тактичного рівня, а також у ході бойової підготовки у навчально-тренувальних (навчальних) центрах при підготовці штабів підрозділів тактичної та оперативно-тактичної ланки. Крім того, програмне середовище JCATS має прикладне значення. Його використання доцільно у ході проведення дослідницьких робіт при прогнозуванні характеру, форм та видів збройних конфліктів, апробування нового озброєння, нових технологій організації і ведення військових дій із достатнім ступенем достовірності.

Про це повідомили сьогодні, 9 листопада, в прес-службі міністерства оборони України.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:00 23 червня 2018 р.

253 випускники Львівського ДУВС отримали дипломи біля пам’ятника Тарасові Шевченку

У суботу, 23 червня, у Львові на площі перед пам’ятником Тарасу Шевченкові відбулись урочистості з нагоди випуску та посвяти в захисники правопорядку 253 випускників Львівського державного університету внутрішніх справ.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 165

11:15 22 червня 2018 р.

1008 випускників львівського університету отримали дипломи медиків

У п’ятницю, 22 червня, на площі біля адміністративного корпусу Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького відбулось урочисте засідання Вченої ради університету з нагоди випуску студентів-медиків.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 789

Останні новини

Львів’янка Ірина Шуль відзначила столітній ювілей

Львівська поліція взяла під охорону табір ромів

ГПУ згортає розслідування загибелі Небесної сотні, – адвокати

У Львові збудують за $160 мільйонів «Innovation District ІТ Park», – ЛМР

У Львові загинула внаслідок ДТП жінка

Всі новини

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Книга "Страсті Христові" про художника Василя Курилика

Рубрика: Культура

Кого підтримає Кремль на виборах-2019

Рубрика: Політика

«Міс Львів-2018» : 14 конкурсанток-фіналісток

Рубрика: Культура

Як смітник стає полігоном: співпраця ОМС і приватного інвестора

Рубрика: Економіка

Бухгалтерська правда-6-2018: імпорт товару і послуги

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу