Експерти НАТО навчали у львівській військовій академії боротьбі з корупцією

12:00 29 травня 2015 р.


Фото: asv.gov.ua

Упродовж двох днів група фахівців Північногоатлантичного альянсу, яку очолила співробітниця управління політичними справами та політикою безпеки штаб-квартири НАТО Борель Бенедікт, провела у львівській Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного низку лекцій із боротьби з корупцією в оборонній сфері.

Зокрема, фахівці з Грузії, Болгарії, Боснії та Герцеговини поділились досвідом організації прозорого й відповідального управління персоналом та фінансовими ресурсами, участі у операціях з підтримання миру тощо. Також в рамках курсу було проведено круглий стіл, де всі учасники мали можливість обговорити актуальні проблеми, що стосується реформування українського війська на засадах прозорості, демократії та законності.

Зокрема, українські військовослужбовці та іноземні експерти активно дискутували на тему впливу антитерористичної операції, що триває на сході України, на морально-ділові якості військовослужбовців та становлення сучасного Українського війська. Як зазначив заступник начальника Академії з навчальної роботи полковник Олексій Красюк, матеріали та підсумки цього курсу стануть фундаментом для впровадження у підготовку майбутніх офіцерів нової дисципліни, що передбачатиме надання курсантам необхідних правових та морально-етичних знань, які необхідні для викорінення проявів корупції на всіх рівнях.

Полковник Олексій Красюк підкреслив: «Наш навчальний заклад є однією із передових військових та освітніх установ України, де надзвичайну увагу приділяють саме розвитку Української держави та її війська в кращих традиціях європейських та інших провідних країн світу. Ми добре розуміємо, що від того, якими за своїми морально-діловими та професійними якостями будуть наші випускники, залежить майбутнє всієї країни. Будь-які прояви корупції у військовому середовищі не мають права на існування, тож її викоріненню серед майбутніх командирів приділяємо увагу вже з курсантської лави».

За словами офіцера, дуже важливо, що серед фахівців НАТО є представники Грузії, Болгарії, Боснії та Герцеговини. Адже деякі з цих країн, як і Україна, були міцно пов’язані із Радянським Союзом, а після його розпаду так само важко проходили процес становлення, інтеграції в Європу та світове суспільство.

Про це повідомили на сайті львівської Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

dailylviv.com

До теми

10:35 21 жовтня 2020 р.

Принцип роботи ВСІХ типів шліфувальних верстатів

Розібравши всі типи шліфувальних верстатів і зрозумівши, які задачі закриває той чи інший тип, ростеш, як профі! Ставай профі з нами! Читай статтю та мотай на вус ;)

Рубрика: Наука і техніка

11:14 15 жовтня 2020 р.

Навчальні заклади Львівщини ідуть на карантинні канікули, - комісія

Сьогодні, 15 жовтня, на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося сьогодні, 15 жовтня, розглянули питання щодо особливостей роботи закладів освіти в період адаптивного карантину.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу