Дитячий садочок на вулиці Новознесенській у Львові обіцяють добудувати до вересня 2016 року

13:14 6 листопада 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Створено Агенцію з впровадження об’єкта «Будівництво дошкільного навчального закладу...».

«Дошкільний навчальний заклад на вулиці Новознесенській (№69) буде повністю добудований до вересня 2016 року», – повідомили сьогодні, 6 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«9 жовтня 2015 року було підписано Угоду про співпрацю між Українським фондом соціальних інвестицій та Львівською міською радою щодо впровадження другої фази Проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури «УФСІ V». За спрямовані кошти дошкільний навчальний заклад №14 буде повністю добудований до вересня 2016 року. Меблі для ДНЗ будуть закуплені за кошти міського бюджету, оскільки УФСІ такі видатки не фінансує.

Дошкільний навчальний заклад №14 з двома корпусами розпочав функціонувати з 23 березня 1953 року. Заклад розташований у пристосованому приміщенні (колишній житловий будинок). На сьогоднішній день у ДНЗ виховується 55 дітей (дві групи). 

Другий корпус на вулиці Новознесенській, 69 з 1997 року був закритий у зв’язку з малою кількістю дітей та невідповідністю приміщення санітарним вимогам і нормам утримання ДНЗ. До 2007 року це приміщення перебувало в оренді. 

Ухвалою сесії ЛМР від 3 червня 2010 року №3553 «Про затвердження інвестиційного договору на будівництво нового дошкільного навчального закладу на вулиці Новознесенській, 69 та внесення змін до ухвали ЛМР від 10 липня 2008 року №2048 був затверджений договір між ЛМР, ДНЗ і ТзОВ «Компаньйон-Плюс» на будівництво нового дошкільного навчального закладу. Проектом передбачено, що місткість ДНЗ буде складати 40 дітей (дві групи для дітей дошкільного віку). 

На виконання інвестиційного Договору №11/09-10 від 27 вересня 2010 року інвестор профінансував виконання таких робіт: влаштування фундаментів; мурування стін та перегородок; влаштування перекриття та підлог; будівництва дахової котельні;

влаштування м’якої покрівлі з влаштуванням теплоізоляційного шару з мінераловатних плит, товщиною 150 мм; встановлення зовнішніх вікон та дверей; влаштування теплоізоляційного оздоблення фасадів з використанням мінераловатних плит; влаштовано внутрішні мережі каналізації; закуплено обладнання для дахової паливної на суму 220,0 тис. грн. Зараз вартість виконаних робіт та понесених затрат інвестором складає 3309,1192 тисячі гривень. 

Інвестор провів коригування проектно-кошторисної документації, з метою виведення залишків будівельних робіт та перерахунку кошторисної вартості об’єкта в цінах на 2015 рік. Згідно з висновком Укрдержбудекспертизи від 10 лютого 2015 року №14-0049-15, кошторисна вартість об’єкта до завершення складає 5153,605 тисячі гривень.

Ухвалою від 21 травня 2015 року «Про прийняття у власність територіальної громади Львова об’єкта незавершеного будівництва – дошкільного навчального закладу на вул. Новознесенській, 69» погоджено прийняття в комунальну власність ДНЗ з ступенем готовності 64%. У рамках впровадження Проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури» та з метою підтримки внутрішньо переміщених осіб із зони конфлікту на сході України, Український фонд соціальних інвестицій зголосився допомогти у відновленні соціально важливих об’єктів міста Львова. Погоджено фінансування двох об’єктів, одним з яких є ДНЗ на вул. Новознесенській, 69.

9 жовтня 2015 року було підписано Угоду про співпрацю між Українським фондом соціальних інвестицій та Львівською міською радою щодо впровадження другої фази Проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури «УФСІ V». Відповідно до умов договору, УФСІ здійснить фінансування об’єкта «Будівництво дошкільного навчального закладу на вулиці Новознесенська, 69 у м.Львові» на суму 300 тисяч євро (100% фактичної вартості мікропроекту), тобто весь об’єм будівельних робіт, необхідних для завершення об’єкта. 

28 жовтня представники міської ради та агенції з впровадження проекту надали УФСІ мікропроектну пропозицію з переліком документів, що вимагались, в тому числі й відкориговану, відповідно до вимог УФСІ, проектну документацію.   На цей момент документація опрацьовується в УФСІ. 

У випадку відсутності зауважень до поданої документації, УФСІ розпочне процедуру визначення виконавців будівельних робіт та технічного нагляду, відповідно до своїх вимог. З метою виконання Проекту, проведено збори громади за участю громадських організацій та створено Агенцію з впровадження.

Склад Агенції з впровадження з об’єкта «Будівництво дошкільного навчального закладу на вулиці Новознесенська, 69 у місті Львові»: голова АпВ – представник батьківського комітету ДНЗ №14 Максим Степанович Гаврилишин, члени АпВ – начальник відділу освіти Личаківського району управління освіти ДГП ЛМР Зоряна Михайлівна Хонько; завідувач Львівського дошкільного навчального закладу №14 Львівської міської ради Оксана Любомирівна Стецько; голова Львівської міської громадської організації «Відродження Знесіння» Богдан Степанович Приймич; парох храму УГКЦ Пресвятої Богородиці Володарки України Зеновій Хоркавий; представник ГО «Відродження Знесіння» Остап Юрійович Доскіч; секретар СЗШ №7 Наталія Василівна Шинюк».

dailylviv.com

До теми

22:04 7 травня 2021 р.

Вступ бакалаврів до магістратури-2021: відповіді на 24 запитання

Для вступників до магістратури, які складають ЄВІ/ЄВФФ, прийом заяв та документів розпочнеться 15 липня. Водночас для осіб, які не складають ЄВІ/ЄФВВ, прийом документів стартує 22 червня.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу