Дипломи «Львівської політехніки» отримали цього року 65 іноземців

18:20 21 липня 2016 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівського національного університету «Львівська політехніка»

Починаючи зі 60-х років минулого століття, вищий технічний навчальний заклад закінчили понад три тисячі громадян зарубіжних країн.

Цьогоріч Національний університет «Львівська політехніка» закінчили 65 студентів – громадян 13 іноземних держав різних континентів. Двоє з них отримали дипломи з відзнакою. Серед випускників найбільше громадян Анголи, Марокко і Конго. 

На загал у Львівській політехніці навчається понад 300 студентів-іноземців. Їх кількість могла би бути більшою, але вступників стримує війна на Донбасі. Це попри те, що працівники деканату, який працює з іноземними студентами, постійно просять іноземців  розповідати у своїх країнах, що у Львові обстановка спокійна і доброзичлива  до гостей міста. 

Навчання іноземців у Львівській політехніці має давні традиції. Починаючи із 60-х років минулого століття навчальний заклад закінчили понад три тисячі громадян зарубіжних країн. Особливою популярністю в іноземців тоді і зараз користуються інженерні спеціальності.

Про це повідомили сьогодні, 21 липня, в прес-службі Національного університету «Львівська  політехніка»

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:02 25 травня 2020 р.

Додаткова сесія ЗНО буде 24 липня-10 серпня, додатково зареєструватись можна відсьогодні

Додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року відбудеться з 24 липня до 10 серпня. Сьогодні, 25 травня, розпочинається додатковий період реєстрації на додаткову сесію ЗНО, який триватиме до 9 червня.

Рубрика: Наука і техніка

20:43 22 травня 2020 р.

До ЗНО допускатимуть з температурою 37,2 градуси

До зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування допускатимуться особи з температурою нижче 37,2 градуси, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу