Два львівські обласні центри творчості молоді будуть приєднані до третього

11:00 25 січня 2018 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

В облраді запевнили: «Зекономлені кошти спрямуємо на розвиток позашкільної освіти».

Постійна комісія з питань освіти і науки розглянула проект рішення Львівської обласної ради щодо реорганізації комунальних закладів позашкільної освіти. Зокрема, Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді та Львівський обласний центр краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді шляхом приєднання їх до Львівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Як пояснив перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус, котрий брав участь у засіданні комісії, за результатами висновків робочої групи з вивчення фінансово-господарської діяльності комунальних установ департамент освіти і науки Львівської ОДА запропонував проект рішення про реорганізацію вищеназваних двох закладів. За словами директора департаменту освіти і наукиЛюбомири Мандзій, йдеться про підвищення ефективності адміністративно-господарського управління шляхом злиття закладів і відповідно зменшення видатків на управлінський апарат.

Любомири Мандзій пояснила: «Ми не закриваємо ці заклади, а утворюємо один, за яким буде збережено всі функції, які виконували три заклади».

Натомість Андрій Білоус запевнив: «Зекономлені кошти – майже один мільйон гривень у рік – спрямують на розвиток гуртків і покращення системи позашкільної освіти загалом».

Про це повідомили в прес-службі обласної ради, де також поінформували: «Після тривалого обговорення і врахування думки педагогічних колективів навчальних закладів члени комісії вирішили доручити департаменту освіти і науки облдержадміністрації із залученням громадськості розробити до 1 березня 2018 року стратегію розвитку позашкільної освіти; рекомендувати громадській раді при Львівській ОДА заслухати питання реорганізації вищеназваних закладів; створити робочу групу для детального вивчення діяльності запропонованих до реорганізації закладів».

dailylviv.com

До теми

22:14 28 вересня 2021 р.

Коронавірусна перевірка ліцею в Дрогобичі: у міськраді розклали крапки над і (відео)

У п’ятницю, 24 вересня, у ліцей ім. Богдана Лепкого завітала перевірка - посадовці РДА та поліція. Члени, так званої комісії, не надали адміністрації школи жодних документів, які могли б підтвердити їхнє право на здійснення перевірки в школі. Вони також відмовились показати сертифікати вакцинації, чи результати ПЛР-тестування, які вимагаються відповідно до норм «жовтої» зони карантинних обмежень.

Рубрика: Наука і техніка

14:11 23 вересня 2021 р.

Завтра у Львові спецбригади почнуть перевірку закладів освіти на достовірність інформації про вакцинацію (відео)

Освітні заклади Львова продовжують працювати у звичному форматі. Відучора кількість вакцинованих працівників освітньої сфери збільшилась на 10%. Також значно збільшилась кількість шкіл, де вже 80% працівників є вакцинованими. А вже завтра спеціальні бригади розпочнуть перевірку освітніх закладів на достовірність інформації про вакцинацію працівників.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу