Два львівські обласні центри творчості молоді будуть приєднані до третього

11:00 25 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: oblrada.lviv.ua

В облраді запевнили: «Зекономлені кошти спрямуємо на розвиток позашкільної освіти».

Постійна комісія з питань освіти і науки розглянула проект рішення Львівської обласної ради щодо реорганізації комунальних закладів позашкільної освіти. Зокрема, Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді та Львівський обласний центр краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді шляхом приєднання їх до Львівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Як пояснив перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус, котрий брав участь у засіданні комісії, за результатами висновків робочої групи з вивчення фінансово-господарської діяльності комунальних установ департамент освіти і науки Львівської ОДА запропонував проект рішення про реорганізацію вищеназваних двох закладів. За словами директора департаменту освіти і наукиЛюбомири Мандзій, йдеться про підвищення ефективності адміністративно-господарського управління шляхом злиття закладів і відповідно зменшення видатків на управлінський апарат.

Любомири Мандзій пояснила: «Ми не закриваємо ці заклади, а утворюємо один, за яким буде збережено всі функції, які виконували три заклади».

Натомість Андрій Білоус запевнив: «Зекономлені кошти – майже один мільйон гривень у рік – спрямують на розвиток гуртків і покращення системи позашкільної освіти загалом».

Про це повідомили в прес-службі обласної ради, де також поінформували: «Після тривалого обговорення і врахування думки педагогічних колективів навчальних закладів члени комісії вирішили доручити департаменту освіти і науки облдержадміністрації із залученням громадськості розробити до 1 березня 2018 року стратегію розвитку позашкільної освіти; рекомендувати громадській раді при Львівській ОДА заслухати питання реорганізації вищеназваних закладів; створити робочу групу для детального вивчення діяльності запропонованих до реорганізації закладів».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів