Друк листівок – види та вдалі ідеї для дизайну

20:56 26 січня 2023 р.

Фото до новини

Київська друкарня «Хамелеон» пропонує швидке виготовлення брендованої поліграфії будь-яких форматів.

Виготовлення ексклюзивних листівок залишається популярним видом святкової та корпоративної поліграфії. Вони традиційно асоціюються зі святами, тож є вдалим доповненням до будь-яких видів подарунків. Аби листівка відрізнялася серед інших численних привітань, варто подбати про її авторський дизайн та якість виконання. Київська друкарня «Хамелеон» пропонує швидке виготовлення брендованої поліграфії будь-яких форматів.

Яким листівками надати перевагу?

Аби не помилитися з дизайном та форматом поліграфії, спочатку слід визначитися з призначенням листівки. Хоч зазвичай їхня тематика і пов’язана зі святами, насправді в них значно ширше застосування.

Які види листівок розрізняють:

  • Вітальні. Класична святкова поліграфія, яка асоціюється з важливою подією для компанії, державним чи особистим святом.
  • Корпоративні. Розробляють з метою просування бренду, створення позитивного іміджу компанії в очах клієнтів, бізнес-партнерів.
  • Дизайнерські. Зазвичай відрізняються нетривіальним сюжетом, можуть мати нестандартні форми та розміри. Їх часто випускають як колекційні серії або ж варіанти декорування інтер’єрів.
  • Туристичні. Головна мета такої поліграфії – це популяризація готелів, курортних міст, історичних пам’яток. На листівках друкують відомі краєвиди, географічні об’єкти, видатні скульптури та елементи архітектури.

Особливості корпоративних листівок

Зазвичай саме цей вид поліграфії найбільш якісний, презентабельний. Акцент завжди зроблений на оригінальності дизайну, бо листівки працюють на імідж компанії. Така поліграфія виготовляється з цупкого паперу чи дизайнерського картону, часто застосовується ламінація. Під кожну листівку можна замовити також виготовлення брендованих конвертів, якщо вручання клієнтам чи співробітникам планується особисто в руки.

Обов’язкові елементи корпоративних листівок – це брендовані елементи. На поліграфії розміщують логотип, слоган компанії, можна вказати й контактні дані на звороті.

Іміджеві корпоративні листівки доречно вручати й партнерам з бізнесу. З метою залучення нової цільової аудиторії їх можна роздавати напередодні свят чи запланованих розпродажів на спеціалізованих ярмарках, коло входу до торговельно-розважальних комплексів. У таких випадках листівки можуть мати ще й рекламну інформацію про дати проведення акцій, розміри знижок, промокоди тощо.

Які переваги виготовлення листівок під замовлення:

  • можна використовувати як додатковий вид реклами;
  • підвищують увагу покупців до бренду;
  • вдалий спосіб промотування нових послуг, товарів, відкриття точок продажу;
  • популяризація фірмової айдентики.

Особливості виготовлення

Головний критерій вибору будь-якої друкованої продукції – це її формат. Від цього показника залежить вартість усього тиражу, зовнішній вигляд поліграфії. Зрештою, яке враження буде справляти листівка на клієнтів, потенційну аудиторію.

Для корпоративних листівок дуже важливо передбачити місце для айдентики. Брендовані елементи не повинні бути нав’язливими. Популярні компанії роблять гарний маркетинговий хід. Вони розроблять мальованих героїв, які одягнені в брендований одяг. Листівки настільки привабливі та яскраві, що не залишаються без належної уваги. Проте при цьому виконують ще й додаткову рекламну функцію.

Серед найпопулярніших форматів – листівки А6. У готовому варіанті цей вид друкованої продукції матиме розміри 148 на 105 мм. Такі листівки прості та бюджетні. Більш презентабельний формат – А6 зі згинанням. На листівці можна розмістити більше привітального тексту та брендованих елементів. На сайті https://xprint.com.ua ви можете подивитися інші популярні параметри листівок та оформити онлайн-заявку на виготовлення тиражу.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

 

Останні новини