До роботи у львівських мовних таборах долучилися іноземні волонтери

10:10 10 червня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

У дитячих мовних таборах удосконалюють знання та уміння з англійської, німецької, французької, іспанської та польської мов.

«У Львові до роботи в мовних таборах «Lviv Kids» долучились волонтери з Великобританії та Нідерландів», – повідомили сьогодні, 10 червня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«У рамках Року англійської мови в Україні Громадська організація «Go Global» разом з Міністерством освіти і науки України, компанією «Microsoft» та партнерами ініціювали створення нового формату дитячих таборів з денним перебуванням на базі закладів освіти – таборів з поглибленим вивченням англійської мови. Проект отримав назву «Go Global camps».

Для реалізації у проекті зголосилися три заклади освіти Львова – НВК «Школа-садок «Софія», НВК «Школа-гімназія «Галицька» та НВК імені Василя Стуса, які  отримали статус «GoGlobalcamps». Унікальністю роботи цих львівських таборів є той факт, що учасники мають змогу удосконалювати знання та уміння не лише з англійської, а й німецької, французької, іспанської та польської мов. Основним завданням команди проекту є показати дітям, що вивчення мов – це легко і просто, що літній табір може бути веселим, розважальним та яскравим.

Однією з особливостей «Go Global camps» є те, що в якості волонтерів з дітьми спілкуються носії мови. Зокрема до нашого міста завітали Лукас ван Опстал з Нідерландів та Джеймс ВІттінгем з Великобританії.

Волонтери прибули до Львова 6 червня і відразу приступили до роботи. Кожного дня вони проводять щонайменше чотири заняття з дітьми, організовують цікаві форми роботи, мотивують учасників мовних шкіл до вільного спілкування. Дітям надзвичайно подобається таке невимушене спілкування. Вони залюбки беруть участь у всіх формах роботи, запитують, відповідають, діляться враженнями.

Координатор проекту «GoGlobalcamps» у Львові, методист Навчально-методичного центру освіти Львова Світлана Матис зазначила: «У другій половині дня учні та вчителі спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови організовують для волонтерів екскурсії по місту, розповідаючи їм про нашу історію, звичаї, традиції. Цими екскурсіями особливо цікавиться Джемс, оскільки він працює над написанням дипломної роботи по історії України у першій половині 20-го століття. Лукас та Джеймс надзвичайно цікаві особистості. Судячи з їхніх слів, вони бачать Україну як невід’ємну частину Європейського Союзу, тому вірять, що своєю працею вони пришвидшать цей процес». 

dailylviv.com

До теми

14:08 16 квітня 2021 р.

В Україні присуджено науковий ступінь доктора філософії 370 особам

Удосконалено процес атестації кадрів на здобуття ступеня доктора філософії. Заклади вищої освіти, наукові установи повинні забезпечити трансляцію атестації здобувачів ступеня доктора філософії в режимі реального часу на своїх офіційних веб-сайтах.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу