До львівської військової академії завітали ректори вищих навчальних закладів Вроцлава

14:10 2 липня 2015 р.


Фото: asv.gov.ua

У ході візиту до Львова очільники польських вишів ознайомилися із специфікою підготовки офіцерських кадрів для Збройних Сил України в провідному вищому військово-навчальному закладі Сухопутних військ.

Львівську Академію Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відвідали ректори вищих навчальних закладів польського міста Вроцлав. У ході візиту до Львова, очільники польських вишів ознайомилися із специфікою підготовки офіцерських кадрів для Збройних Сил України в провідному вищому військово-навчальному закладі Сухопутних військ.

Після зустрічі на стройовому плацу та загального фотографування начальник Академії генерал-лейтенант Павло Ткачук, запросив іноземних гостей до брифінгової зали. Там ректорат ознайомили із історією та сучасністю вишу.

Під час вступного слова очільник Академії Сухопутних військ, зокрема зазначив, що цей візит є свідченням поглиблення контактів між нашими країнами, містами та навчальними закладами. Окрім цього, він висловив сподівання, що після цих відвідин неодмінно з’являться нові перспективи у стосунках між вищими навчальними закладами Львова і Вроцлава.

Прикладом такої співпраці вже кілька років є тісні відносини між двома військовими вишами-побратимами у Польщі та Україні. Генерал-лейтенант Павло Ткачук зазначив: «Ми маємо успішний досвід багаторічної плідної співпраці з Вищою офіцерською школою імені Тадеуша Костюшка на чолі із високоповажним ректором, доктором наук, професором, полковником Маріушом В’ятром» 

Після перегляду презентаційного фільму «Школа лицарства», ректори польських вишів відвідали кафедру тактики, пройшлися територією Академії, а також ознайомилися із її історією у музеї навчального закладу. Варто також зазначити, що у багаторічній історії Академії був і досить тривалий польський період, коли у стінах вишу з 1921 по 1939 роки розташовувався польський Корпус кадетів №1.

Про це повідомили сьогодні, 2 липня, на сайті Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

dailylviv.com

До теми

11:42 2 грудня 2021 р.

Blue Ghost - місячний посадковий апарат Макса Полякова

Успіх української команди: вдалий технічний огляд NASA посадкового модуля Blue Ghost на крок наблизив Firefly Aerospace Максима Полякова до Місячної місії, яка відбудеться в рамках космічної програми Artemis.

Рубрика: Наука і техніка

14:04 1 грудня 2021 р.

Фірма-фаворит добудовуватиме гімназію у Львові з новою начальницею управління освіти

Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради уклало договір із ТОВ «Вельт капітал» на добудову гімназії «Провесінь» за 59 млн грн.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу