До львівської 80-ї бригади завітали студенти училища дизайну та будівництва

10:17 6 жовтня 2015 р.


Фото: прес-служба львівської 80-ї бригади

У відповідь на запитання «Хто хоче служити у ВДВ в майбутньому?» руки підняли більшість хлопців.

«До 80-ки (80-ї львівської аеромобільної бригади. – «ЩЛ») завітали студенти Львівського училища дизайну та будівництва. Зустрів підлітків бойовий офіцер майор Роман Сегейда, який й розповів, чим займається військова частина» – повідомили сьогодні, 6 жовтня, «Щоденному Львову», в прес-службі цієї військової частини, де також розповіли:

«Згодом рушили по основних об’єктах екскурсійного маршруту: пам’ятний знак загиблим воїнам 80-ки, бюст Василю Маргелову – десантнику №1, тренувальний комплекс для відпрацювання навиків для стрибків з парашутом. Кінцевою точкою був музей, який працює вже 50 років та має безліч унікальних експонатів. 

Найбільше студентів зацікавив справжній рюкзак парашутиста, який всі захотіли примірити на себе. А у основному залі їхня увага була прикута до моделей мінометів та гранатометів, що досі використовуються українською армією. Працівники музею навіть дали студентам потримати в руках деякі з експонатів.

Викладачі училища, що супроводжували своїх підопічних, по закінченню екскурсії подякували Роману Сегейді за цікаву розповідь та за захист нашої держави. У відповідь офіцер подарував училищу прапор ВДВ з найкращими побажанням від 80-ї бригади.

Після зробленого на пам’ять загального фото учасників екскурсії майор Сегейда спитав: «Хто хоче служити у ВДВ в майбутньому?» У відповідь більшість хлопців підняли руку. Сподіваємося, згодом вони й стануть справжньою основою високомобільних десантних військ».

dailylviv.com

До теми

17:32 5 березня 2021 р.

З 9 березня закладам освіти Львівщини рекомендують перейти на дистанційне навчання

У зв’язку із погіршенням епідеміологічної ситуації на Львівщині провели позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС).

Рубрика: Наука і техніка

13:58 25 лютого 2021 р.

У Львові беруться оцифрувати всю ЛМТГ до 2025 року

Сьогодні, 24 лютого, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження програми цифрового перетворення Львівської міської територіальної громади на 2021−2025 рр».

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу