Для кого і навіщо потрібен VPS Windows

16:56 13 березня 2019 р.

  • 0
  • 561

VPS (Virtual Private Server) – це віртуально виділений сервер, один із сучасних видів хостингових технологій. Це вигідне рішення для тих, хто не може дозволити собі орендувати чи придбати фізично виділений сервер (тобто окреме обладнання), але при цьому хоче отримати гнучкість і можливості виділеної машини.

VPS Windows може бути потрібен потрібен людям, які займаються створенням сайтів, власникам великих порталів, інтернет-магазинів і т.д. По суті, це емуляція, яка точно повторює всі характеристики звичайного сервера, гарантує забезпечення на заданому договором рівні об’єму системних ресурсів. Клієнт, який взяв в оренду віртуальний сервер, отримує повноцінний адміністративний доступ.

Як використовувати можливості VPS Windows?

Потенціал віртуально виділеного сервера на Windows дозволяє успішно працювати у таких сферах:

  • Створення багатьох сайтів з метою заробітку (продажу посилань, розміщення статей, контекстної реклами, просування партнерських програм и т.д.). У такому випадку всі сайти можна тримати в одному місці, при цьому для різних груп використовувати різні IP-адреси. Тут немає обмежень – на віртуальному сервері можна розмістити будь-яку кількість доменів, сайтів і баз даних, які дозволяє вибраний тариф.

  • Створення сайтів на замовлення. У цьому випадку можна розміщувати сайти на VPS і після цього брати з замовників помісячну оплату за хостинг і супровід сайту.

  • Інтернет-торгівля – багато інтернет-магазинів через високу відвідуваність, як результат, завантаженість сайту, потребують потужностей віртуально виділеного сервера.

  • Керування великим корпоративним порталом, який забезпечує працівників поштою, віддаленим доступом та іншими можливостями. У такому випадку лише виділений сервер на Windows дозволяє створити скільки завгодно поштових скриньок, баз даних и т.д.

Які переваги такої послуги?

Клієнт гарантовано отримує ресурси, передбачені тарифним планом. Поставка ресурсів забезпечується незалежно від трафіку і зовнішніх обставин. Крім того, саме на Windows адміністрування сервером дуже зручне. Воно може виконуватись як самим замовником чи його персоналом, так і за спеціалістами провайдера. Вся інформація на такому хостингу надійно захищена, сайтам не страшні хакерські атаки чи спроби викрадення даних конкурентами.

VPS на Windows – це  повна конфігурація сервісів, гнучке налаштування системи, інсталяція необхідного ПЗ та власних сервісів. І, що важливо, IP-адреса видаються при цьому виділені, з можливістю фільтрації, керування портами та політикою маршрутизації.

                                                                                                                                                                                                                              

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

16:20 24 травня 2019 р.

Львівська національна наукова бібліотека отримала сучасне обладнання

У п’ятницю, 24 травня, одна з провідних компаній у сфері комунікацій передала сучасне обладнання Львівській національній бібліотеці імені Василя Стефаника

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 561

14:30 24 травня 2019 р.

У Львові розпочався форум «Інноваційна весна»

У п’ятницю, 24 травня, у Львові розпочався форум «Інноваційна весна», мета якого– надихнути молодь реалізовувати свої ідеї та проекти і перетворювати їх у технологічно базовані стартапи.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 462

Останні новини

У Львові запланували дитячу прощу

Держекоінспекція зобов’язала ліквідувати стихійне сміттєзвалище на Львівщині

У Львові розшукали крадія акумулятора

Повідомлення про замінування у Львові торгівельного центру виявилось неправдивим

Інститут мовознавства оприлюднив зміни в правописі

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Дороги Львівщини під цифровим контролем

Рубрика: Економіка

Форум Львів і майбутнє міста Лева

Рубрика: Економіка

Гражина Маркова - фіналістка конкурсу "Місіс Східна Європа-2019"

Рубрика: Культура

Ексгумація і перепоховання Кузнєцова

Рубрика: Політика

Рейдери на львівському заводі?

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу