Діти з особливими потребами на Львівщині отримали чотири автобуси | Новини Львова

Діти з особливими потребами на Львівщині отримали чотири автобуси

15:00 20 грудня 2019 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

У п’ятницю, 20 грудня, у Львові відбулося вручення чотирьох шкільних автобусів зі спеціальним обладнанням.

Ключі від транспортних засобів для потреб інклюзивно-ресурсних центрів Пустомитівського та Сокальського районів Львівської області й Львова урочисто вручив заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Іван Собко, який зазначив: «Сьогодні ми передали автобуси на баланс ще чотирьом освітнім закладам.

Департамент освіти на науки Львівської обласної державної адміністрації провів торги. Відтак, за підсумками – вартість одного автобуса склала два мільйони 37 тисяч гривень. Ми констатуємо, що маємо приділяти сьогодні набагато більше уваги дітям, зокрема тим, які мають особливі освітні потреби. Такі автобуси дозволять залучати їх до ширших можливостей і набувати нових навиків, вмінь».

Шкільний автобус зі спеціальним обладнанням підвозитиме дітей з обмеженою здатністю до пересування та дітей з особливими освітніми потребами при організації заходів, спрямованих на соціалізацію та формування гармонійного світогляду кожної дитини.  Цей транспорт використовуватиметься для обслуговування інклюзивно-ресурсного центру, при виконанні основних завдань ІРЦ – здійснення комплексної оцінки з метою визначення особливих освітніх потреб дитини за місцем проживання дитини; сприяння надання методичної та консультативної допомоги учасникам команд психолого-педагогічного супроводу в закладах дошкільної і загальної середньої освіти; надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг дітям з особливими освітніми потребами.

Про це повідомили в п’ятницю, 20 грудня, у Львівській облдержадміністрації. Як інформував «ЩЛ», Центр реабілітації на Львівщині отримає спецавтобус.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:49 10 липня 2020 р.

Apple набирає фахівців в Україні

Трохи більше місяця тому з’явилася інформація про те, що всесвітньо відомий бренд Apple зареєструвався на території України, як юридична особа. Зараз же з’явилася офіційна інфомація від Apple, яка підтверджує плани по відкриттю офіційного представництва на території України.

Рубрика: Наука і техніка

21:06 8 липня 2020 р.

На оздоровлення та відпустку освітянам Львівщини пообіцяли понад млрд грн

У 2020 році з місцевих бюджетів на виплату відпускних та допомоги на оздоровлення педпрацівникам області заплановано виділити понад 1,2 млрд грн, що на 33% перевищує аналогічні показники минулого року.

Рубрика: Наука і техніка

08:38 8 липня 2020 р.

До ЗНО з іноземних мов не допустили 14 учасників з ознаками ГРЗ

Зовнішнє незалежне оцінювання з іспанської, німецької та французької мов складали 2 277 осіб, з англійської мови – 105 157 осіб. Тестування відбулись відповідно 6 та 7 липня 2020 року. Наступне ЗНО – з історії України – відбудеться у четвер, 9 липня.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу