Діти з особливими потребами на Львівщині отримали чотири автобуси

15:00 20 грудня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

У п’ятницю, 20 грудня, у Львові відбулося вручення чотирьох шкільних автобусів зі спеціальним обладнанням.

Ключі від транспортних засобів для потреб інклюзивно-ресурсних центрів Пустомитівського та Сокальського районів Львівської області й Львова урочисто вручив заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Іван Собко, який зазначив: «Сьогодні ми передали автобуси на баланс ще чотирьом освітнім закладам.

Департамент освіти на науки Львівської обласної державної адміністрації провів торги. Відтак, за підсумками – вартість одного автобуса склала два мільйони 37 тисяч гривень. Ми констатуємо, що маємо приділяти сьогодні набагато більше уваги дітям, зокрема тим, які мають особливі освітні потреби. Такі автобуси дозволять залучати їх до ширших можливостей і набувати нових навиків, вмінь».

Шкільний автобус зі спеціальним обладнанням підвозитиме дітей з обмеженою здатністю до пересування та дітей з особливими освітніми потребами при організації заходів, спрямованих на соціалізацію та формування гармонійного світогляду кожної дитини.  Цей транспорт використовуватиметься для обслуговування інклюзивно-ресурсного центру, при виконанні основних завдань ІРЦ – здійснення комплексної оцінки з метою визначення особливих освітніх потреб дитини за місцем проживання дитини; сприяння надання методичної та консультативної допомоги учасникам команд психолого-педагогічного супроводу в закладах дошкільної і загальної середньої освіти; надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг дітям з особливими освітніми потребами.

Про це повідомили в п’ятницю, 20 грудня, у Львівській облдержадміністрації. Як інформував «ЩЛ», Центр реабілітації на Львівщині отримає спецавтобус.

dailylviv.com

До теми

23:12 27 липня 2021 р.

Скоро до школи: Львівщина хоче купити через аукціон 54 автобуси Школярик

На засіданні депутатської комісії Львівської облради з питань освіти, науки та інновацій заступник голови Львівської ОДА Іван Собко проінформував про стан використання державних освітніх субвенцій, а також про стан виконання програми розвитку освіти в області.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу