Діти навчатимуться неподалік Львова у відремонтованій музичній школі

18:00 28 серпня 2018 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: ukranews.com

У вівторок, 28 серпня, у селі Оброшине в Пустомитівському районі Львівської області відбулося відкриття відремонтованої дитячої музичної школи.

Про це повідомили у вівторок, 28 серпня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «У відремонтованому приміщення діти продовжать навчатися грі на духових інструментах, скрипці, сольфеджіо, фортепіано та інших музичних інструментах, а також вокалу. Привітав присутніх на заході перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський».

Ростислав Замлинський запевнив: «Школа – це осередок, де діти здобувають знання, той скарб, який неможливо загубити, а лише примножити. Дякую викладачам, які тут навчають музичній грамоті дітей та сприяють тому, щоб діти збагачувались духовно та мистецько. Та справа, яку ви робите, буде завжди жити в творах та праці ваших учнів. Проте цього всього б не було, якщо ми б не мали можливості упродовж останніх років зреалізовувати багато проектів на території Львівщини. Це результати реформи децентралізації ініційованої Президентом України Петром Порошенком та реалізованої на місцях».

dailylviv.com

До теми

22:04 7 травня 2021 р.

Вступ бакалаврів до магістратури-2021: відповіді на 24 запитання

Для вступників до магістратури, які складають ЄВІ/ЄВФФ, прийом заяв та документів розпочнеться 15 липня. Водночас для осіб, які не складають ЄВІ/ЄФВВ, прийом документів стартує 22 червня.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу