Дефіцитні у Львові приміщення дитячих садочків орендують бізнесмени, – ЗМІ

14:28 16 жовтня 2015 р.


Фото: lvivexpres.com

Приміщення садочку на вулиці Дністерській, 25 є закритим і батькам зі своїми дітьми туди зась.

«Маленьким жителям Львова бракує місць у дитячих садочках. Дитину записувати в чергу слід з самого народження. А все тому, що міська влада приміщення садочків здає в оренду бізнесу», – повідомили сьогодні, 16 жовтня, на соціальному порталі «Страйк», де також розповіли:

«Так, приміщення садочку на вулиці Дністерській, 25 є закритим і батькам із своїми дітьми туди зась. Оренда приміщення у бізнесмена закінчилась ще у 2012 році, однак через байдужість міста, бізнесмен через суд продовжив собі оренду. А місто втратило садочок площею 1200 квадратних метрів.

І через таку байдужість страждають батьки, які все чекають своєї черги для запису у дитячі садочки, які і так переповненні дітьми. І навіть якщо громаді вдалось витурити бізнес із приміщення садочку, як от на вулиці Сухій, то міська влада всерівно тормозить процес, адже ніяк не може знайти кошти на облаштування приміщення.

Мабуть, і у цьому питанні громаді доведеться взяти все у свої руки та самоорганізуватись. Постає питання – для чого існує міська влада? Для дерибану – відповіли б мешканці Львова».

Про це повідомили сьогодні, 16 жовтня, на соціальному порталі «Страйк».

dailylviv.com

До теми

13:58 25 лютого 2021 р.

У Львові беруться оцифрувати всю ЛМТГ до 2025 року

Сьогодні, 24 лютого, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження програми цифрового перетворення Львівської міської територіальної громади на 2021−2025 рр».

Рубрика: Наука і техніка

22:01 24 лютого 2021 р.

МОН оголосить повторний конкурс на посаду ректора Лісотехнічного університету у Львові

Сьогодні у Національному лісотехнічному університеті України відбувся другий тур виборів ректора. Для перемоги у другому турі претендент на посаду ректора мав би набрати 50% плюс один голос від тих, які взяли участь у голосуванні.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу