Чи готові школи Львова до дистанційного формату в освіті?

10:48 19 вересня 2020 р.

Фото до новини

Сьогодні, 19 вересня, об 11.00 у Львівському пресклубі - відкрита дискусія на тему :" Революція в освіті: чи готовий Львів?"


Відео: Львівський пресклуб

Претендентка на голову громади Львова  від Української Галицької партії Юлія Гвоздович  разом з експертами запрошує обговорити нові, революційні шляхи розвитку Львова у переформатуванні освіти.

За даними ЮНЕСКО, станом на 28 квітня 2020 року, закриття шкіл та університетів в Україні вплинуло на майже сім мільйонів здобувачів освіти. Однак якщо українські заклади вищої освіти і раніше практикували дистанційні форми навчання, то для багатьох шкіл організація віддалених занять виявилася викликом, з яким упоралися не всі.

57% директорів шкіл зазначили, що вперше зіткнулися з використанням технологій дистанційного навчання в освітньому процесі. 41% вчителів просто надсилає перелік параграфів підручника та вправи на самостійне опрацювання, лише 18% викладачів проводять уроки онлайн. Такі результати опитування щодо дистанційного навчання учнів під час карантину презентував голова Державної служби якості освіти Руслан Гурак.

Карантин та дистанційне навчання загострили наявність проблеми та показали, що освітня сфера теж неготова міцно тримати удар. Чи може місто запропонувати нову, сучасну освітню модель, яка б повністю відійшла від пострадянських методів? Що можемо запровадити зараз, не витрачаючи космічних сум із бюджетів?

“Освіта маленьких львів‘ян потребує вчасних рішень не менше, ніж економіка. Ми готові прийняти дуже сміливі рішення для зміни організації освіти у Львові. Ми готові до революції, яка передбачає новий підхід та новий формат школи, дошкілля та позашкілля”,  – говорить претендентка на голову громади Львівської ОТГ Юлія Гвоздович.

До активної дискусії запрошені спікери:

  • Юлія Гвоздович, претендентка на голову громади Львівської ОТГ,співзасновниця і голова Громадської організації “Батьки в дії”.
  • Олександр Козловський, керівник Львівської середньої загальноосвітньої школи східних мов та східних бойових мистецтв “Будокан” з поглибленим вивченням іноземних мов.
  • Ірина Бек, директорка навчальних програм управлінського розвитку Інституту лідерства та управління Українського католицького університету, експертка УГП з питань освіти
  • Вікторія Проць, вчителька англійської мови, екзаменаторка відкритої частини ЗНО, координаторка Generation Global.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини