Чи готові школи Львова до дистанційного формату в освіті?

10:48 19 вересня 2020 р.

Сьогодні, 19 вересня, об 11.00 у Львівському пресклубі - відкрита дискусія на тему :" Революція в освіті: чи готовий Львів?"

Претендентка на голову громади Львова  від Української Галицької партії Юлія Гвоздович  разом з експертами запрошує обговорити нові, революційні шляхи розвитку Львова у переформатуванні освіти.

За даними ЮНЕСКО, станом на 28 квітня 2020 року, закриття шкіл та університетів в Україні вплинуло на майже сім мільйонів здобувачів освіти. Однак якщо українські заклади вищої освіти і раніше практикували дистанційні форми навчання, то для багатьох шкіл організація віддалених занять виявилася викликом, з яким упоралися не всі.

57% директорів шкіл зазначили, що вперше зіткнулися з використанням технологій дистанційного навчання в освітньому процесі. 41% вчителів просто надсилає перелік параграфів підручника та вправи на самостійне опрацювання, лише 18% викладачів проводять уроки онлайн. Такі результати опитування щодо дистанційного навчання учнів під час карантину презентував голова Державної служби якості освіти Руслан Гурак.

Карантин та дистанційне навчання загострили наявність проблеми та показали, що освітня сфера теж неготова міцно тримати удар. Чи може місто запропонувати нову, сучасну освітню модель, яка б повністю відійшла від пострадянських методів? Що можемо запровадити зараз, не витрачаючи космічних сум із бюджетів?

“Освіта маленьких львів‘ян потребує вчасних рішень не менше, ніж економіка. Ми готові прийняти дуже сміливі рішення для зміни організації освіти у Львові. Ми готові до революції, яка передбачає новий підхід та новий формат школи, дошкілля та позашкілля”,  – говорить претендентка на голову громади Львівської ОТГ Юлія Гвоздович.

До активної дискусії запрошені спікери:

  • Юлія Гвоздович, претендентка на голову громади Львівської ОТГ,співзасновниця і голова Громадської організації “Батьки в дії”.
  • Олександр Козловський, керівник Львівської середньої загальноосвітньої школи східних мов та східних бойових мистецтв “Будокан” з поглибленим вивченням іноземних мов.
  • Ірина Бек, директорка навчальних програм управлінського розвитку Інституту лідерства та управління Українського католицького університету, експертка УГП з питань освіти
  • Вікторія Проць, вчителька англійської мови, екзаменаторка відкритої частини ЗНО, координаторка Generation Global.


Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

До теми

10:47 30 червня 2022 р.

Львівські школярі частіше стрілятимуть на уроках

З нового навчального року управління освіти Львівської міської ради пропонує збільшити кількість та удосконалити уроки з національно-патріотичного виховання у старшокласників. За словами керівника міського департаменту гуманітарної політики Євгена Бойка, у львівських школах хочуть розширити мережу тирів та дообладнати їх відповідними засобами.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу