Чотири школи у Львові працюватимуть довше

12:48 13 жовтня 2017 р.

  • 0
  • 864

Виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив «Положення про школу повного дня», в якій навчально-виховний процес триватиме впродовж восьмими годин, і передбачатиме, окрім начальної частини, розвиткову і пізнавальну діяльність для діток».

Про це повідомили сьогодні, 13 жовтня, в прес-службі Львівської міськради, де також уточнили: «Такий проект реалізують у перших класах поки що чотирьох львівських шкіл».
Начальник управління освіти ЛМР Зоряна Довганик розповіла: «Передбачається, що цей пілотний проект буде реалізований у перших класах окремих навчальних закладів нашого міста. Навчально-виховний процес триватиме впродовж восьмими годин. В першій половині дня буде навчальна діяльність – фронтальна, групова, інтерактивна, а друга половина дня обов’язково включатиме розвиткову і пізнавальну діяльність: щодня діти матимуть змогу брати участь у різноманітних екскурсіях і відвідувати гуртки».
Після  16.00 діти або йтимуть додому, або залишатимуться на групі продовженого дня і відвідуватимуть гуртки у школі. Окрім того, в такому класі буде працювати два вчителі, тому додатково залучаємо спеціалістів, які будуть працювати з дітьми (вчитель початкових класів або керівник гуртка), щоб забезпечити належну організацію навчально-виховного процесу», – повідомила також Зоряна Довганик.
«Наразі зголосилися чотири навчальні заклади до участі в цьому проекті. Це середні загальноосвітні школи №77 та №98, «Школа радості» та школа «Джерельце». Відмінність школи повного дня від групи подовженого дня в тому, що, як правило, в школі повного дня працює один і той же класовод, і режим роботи передбачає таку діяльність, як участь у гуртках, екскурсії, ранкову зустріч, тихе читання, що не передбачено групою  продовженого дня», – додала начальник управління освіти ЛМР.
«В групу подовженого дня зараховуються діти перших-четвертих класів, а в школі повного дня окремий клас навчається до 16.00. За потреби, додаткове харчування для діток у такій школі батьки можуть організувати за свої кошти», – повідомила також Зоряна Довганик.

Про це поінформували сьогодні, 13 жовтня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:00 23 червня 2018 р.

253 випускники Львівського ДУВС отримали дипломи біля пам’ятника Тарасові Шевченку

У суботу, 23 червня, у Львові на площі перед пам’ятником Тарасу Шевченкові відбулись урочистості з нагоди випуску та посвяти в захисники правопорядку 253 випускників Львівського державного університету внутрішніх справ.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 81

11:15 22 червня 2018 р.

1008 випускників львівського університету отримали дипломи медиків

У п’ятницю, 22 червня, на площі біля адміністративного корпусу Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького відбулось урочисте засідання Вченої ради університету з нагоди випуску студентів-медиків.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 753