Чому варто обрати дизайнерські радіатори Irsap для ванної кімнати

16:30 28 березня 2023 р.

Фото до новини

Під час капітального ремонту у ванній кімнаті власник може встановити у приміщенні звичайні або дизайнерські рушникосушки. Перші у вигляді “змійки” - дешевші та мають суто практичну функцію сушіння рушників. А дизайнерські моделі, крім обігріву приміщення, мають ще й декоративну функцію й нерідко стають родзинкою ванної кімнати через оригінальний дизайн, колір та форму.

Одним з найвідоміших виробників дизайнерських радіаторів є італійська компанія Irsap, а трубчастий радіатор irsap tesi 2 є найвпізнаванішим представником колекції. 

Чому варто вибрати для квартири саме дизайнерські радіатори Irsap? Ми запитали у представників компанії “Тепло Гарант”, що є офіційним дилером цього бренду. Та перш ніж розповісти про переваги дизайнерських радіаторів, цікаво дізнатися історію становлення цього італійського бренду.

Коли розпочалася ера дизайнерських радіаторів Irsap

Компанія Irsap була заснована ще у 1963 році та першою в Італії почала виробляти зі сталі трубчасті радіатори лінійки Tesi, незвичайної форми та функціоналу. Їх вважають прототипом сучасного побутового радіатора. Трохи згодом у 1981 році світ побачив першу дизайнерську рушникосушку для ванної кімнати Novo у вигляді драбинки. Відтоді радіатор сприймається не лише як елемент обігріву, але й як прикраса інтерʼєру.

Дизайн та кольорова гама радіаторів

Кожен дизайнерський радіатор - витвір мистецтва, створений для доповнення авторських інтерʼєрів. Для прикладу візьмемо популярну лінійку бренду Tesi - вертикальні трубчасті радіатори, що набули популярності через багату варіацію форм, розмірів, кольорів. 

Крім вертикальних трубчастих, покупці часто обирають інші стильні варіанти радіаторів. Є у колекції Irsap радіатори Kart у формі драбини з різним діаметром труб та проміжків між ними та однотонні моноліти Relax Over Power з гарною теплопровідністю. А також лаконічні моделі Face Zero, що маскуються на тлі стіни, тому непомітні в інтерʼєрі.

Особливістю дизайнерських радіаторів є не лише форма та нестандартний розмір, але й колір, який покупець вибирає за палітрою RAL. А це на хвилиночку 210 варіацій! Жовтий, ліловий, білий, червоний - який забажає клієнт. Також радіатор можна покрити гальванічним шаром, щоб отримати оригінальні забарвлення, як от хром чи сатин.

Більше ніж радіатор

На відміну від звичайних змійок, дизайнерські рушникосушки та радіатори мають додаткові функції - розумне керування зі смартфона та різні датчики. А саме контроль за зволоженням повітря, датчик охолодження, моніторинг якості та температури повітря тощо.  

Бонусом для власника мінімалістичного інтерʼєру є можливість збільшити функціональність обігрівача за допомогою елементів декору. Зокрема приєднати до радіатора стильні полички, тримачі для рушників та вішаки для одягу.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

 

Останні новини