Чеський університет запрошує на навчання студентів – у тому числі зі Львова

16:36 23 квітня 2014 р.


Фото: studix.eu

Як повідомляє у середу прес-служба ЛМР, їм запропоновано взяти участь у стипендіальній програмі Карлового університету в Празі.

Прес-служба міської ради інформує сьогодні, 23 квітня, про те, що Карлів університет у Празі запрошує на навчання студентів з України, зокрема, зі Львова. Для того, аби взяти участь у стипендіальній програмі Карлового університету у Празі, потрібно такі документи: медичну довідку із зазначеним діагнозом; біографію; мотиваційний лист;

копія диплому (якщо є); витяг зі заліково-екзаменаційних відомостей; заповнену аплікаційну форму (її подано англійською мовою разом із українським перекладом в додатку на сайті ЛМР).

Усі документи обов’язково треба перекласти на англійську мову. Повний пакет документів, перекладених на англійську мову і відсканованих, необхідо надіслати представнику Посольства Чехії в Україні, пані Альжбеті Чмеларовій, email: Alzbeta_Chmelarova@mzv.cz, а також безпосередньо до Карлового університету у Празі, email: rektor@cuni.cz, ivana.halaskova@ruk.cuni.cz.

dailylviv.com

До теми

17:25 24 листопада 2021 р.

На Львівщині студентам дають вісім видів премій, але всі - по 6 тисяч гривень

В університеті Франка сьогодні нагородили студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти, які брали участь у конкурсі на здобуття премії. Премії вручали у галузі природничих і технічних наук. Грошові винагороди та відзнаки отримали дві сотні студентів із різних закладів Львова. Сума кожної премії - 6000 грн.

Рубрика: Наука і техніка

09:21 22 листопада 2021 р.

Сьогодні до школи повернулись учні, але у Львові й далі фіксують досить високу смертність,- Москаленко

Сьогодні до школи повернулись учні і молодших, і старших класів. Але у Львові й далі фіксують досить високу смертність серед мешканців.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу