Чеський університет запрошує на навчання студентів – у тому числі зі Львова

16:36 23 квітня 2014 р.


Фото: studix.eu

Як повідомляє у середу прес-служба ЛМР, їм запропоновано взяти участь у стипендіальній програмі Карлового університету в Празі.

Прес-служба міської ради інформує сьогодні, 23 квітня, про те, що Карлів університет у Празі запрошує на навчання студентів з України, зокрема, зі Львова. Для того, аби взяти участь у стипендіальній програмі Карлового університету у Празі, потрібно такі документи: медичну довідку із зазначеним діагнозом; біографію; мотиваційний лист;

копія диплому (якщо є); витяг зі заліково-екзаменаційних відомостей; заповнену аплікаційну форму (її подано англійською мовою разом із українським перекладом в додатку на сайті ЛМР).

Усі документи обов’язково треба перекласти на англійську мову. Повний пакет документів, перекладених на англійську мову і відсканованих, необхідо надіслати представнику Посольства Чехії в Україні, пані Альжбеті Чмеларовій, email: Alzbeta_Chmelarova@mzv.cz, а також безпосередньо до Карлового університету у Празі, email: rektor@cuni.cz, ivana.halaskova@ruk.cuni.cz.

dailylviv.com

До теми

20:38 13 листопада 2020 р.

Із 16 листопада закладам профосвіти рекомендовано організувати навчання у змішаній формі – лист МОН

Із 16 листопада закладам професійної (професійно-технічної) освіти рекомендовано проводити навчання за змішаною формою з внесенням змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять. Важливо, що відвідувати заняття учні зможуть групами не більш ніж 20 осіб.

Рубрика: Наука і техніка

15:43 2 листопада 2020 р.

Навчання у школах Львівщини розпочали на всіх територіях, крім червоних

Із понеділка навчання на території «червоних» епідзон відбуватиметься дистанційно. На Львівщині до таких територій потрапили, за рішенням Державної комісії ТЕБ і НС, Пустомитівський та Сокальський райони.

Рубрика: Наука і техніка

17:10 30 жовтня 2020 р.

У двох районах Львівщини навчатимуться дистанційно, інші вирішуватимуть самостійно

Оскільки дві території області - Пустомитівський і Сокальський райони потрапили до червоної зони, в понеділок навчання на цих територіях відбуватиметься дистанційно.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу