Більше 50-ти шкіл Львівщини перейдуть на дистанційне навчання

16:15 11 вересня 2020 р.

Фото до новини

Учора відбулось засідання Державної комісії ТЕБ і НС. Два райони області - Пустомитівський та Перемишлянський - потрапили до червоної зони.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише DailyLviv.

«На території цих районів показники приросту захворюваності перевищують межі дозволених, що є індикатором для переходу в червону зону. Рішення комісії формуються на основі показників, що подає Лабораторний центр і є обов’язковими до виконання», - розповів директор департаменту охорони здоров’я Орест Чемерис.

Відповідно до норм постанови Кабміну у цих районах навчання буде дистанційним.

«Заклади освіти, які опинилися в червоній зоні, функціонуватимуть в режимі дистанційного навчання. Кожен навчальний заклад є автономним і дирекція школи сама обиратиме онлайн-платформу щодо технологій дистанційного навчання», – зазначила провідний спеціаліст департаменту освіти і науки Львівської ОДА Леся Босак.

До такого можливого розвитку подій готувались протягом усього літа.

«Вчителі проходили інтенсивну перепідготовку. Для цього було вишукано понад 1 млн грн і скеровано на відділи освіти ОТГ, міст і районів, аби по три вчителя з кожної школи таку підготовку пройшли, навчились працювати із безкоштовними платформами для віддаленого навчання. Цей досвід вони мають передати всьому колективу», - розповів директор департаменту освіти та науки Олег Паска.

Зазначимо, на території Пустомитівського та Перемишлянського районів є 53 школи.

Додамо, директора школи можуть ув'язнити за смерть учня через порушення карантину.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини