Безоплатне харчування у львівських садках і школах триватиме

17:15 7 грудня 2017 р.


Фото: gk-press.if.ua

Депутати Львівської міськради затвердили програму безоплатного харчування дошкільнят та учнів на наступний рік.

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 7 грудня: «Безоплатне харчування у школах отримують учні початкової школи, а також дошкільнята й учні старшої школи з соціально-незахищених та пільгових категорій населення. На сесії ЛМР прийняли рішення про затвердження такої програми на наступний рік».
Начальник управління освіти Львівської міської ради Зоряна Довганик зазначила: «Ця програма у місті Львові функціонує вже два роки. Сьогодні депутати погодили її і на наступний рік. Справа в тому, що ще у 2014 році, наприкінці року, було прийнято закон, відповідно до якого безкоштовне харчування за рахунок державних коштів змогли утримувати учні перших-четвертих класів із малозабезпечених сімей або які навчаються в інклюзивних класах і, звичайно, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування. Все решта категорії дітей, які до цього часу харчувалися, вони були позбавлені такої можливості. І місто прийняло програму безоплатного харчування учнів у школах і у садочках Львова. Це учні перших-четвертих класів, це є діти з малозабезпечених сімей п’ятих-одинадцятих класів, це є діти з багатодітних родин у школах і садочках, а також діти-учасників Революції Гідності, які постраждали.
Вартість харчування, відповідно до тих кошторисних призначень, які є на 2018 рік, вартість харчування становитиме приблизно 11 гривень для учнів перших-четвертих класів і дітей з багатодітних родин, і для дітей із малозабезпечених сімей така вартість харчування становитиме 13 гривень 10 копійок. Змін ніяких немає. Шлемо вам про вартість харчування, ми зможемо переглянути тільки у тому випадку, коли буде відбуватися уточнення до бюджету, у зв’язку з прийняттям державного бюджету України».

dailylviv.com

До теми

12:41 16 вересня 2021 р.

Як працюватимуть заклади освіти з 20 вересня – уряд запровадив нові карантинні обмеження

На Урядовому порталі оприлюднено зміни до постанов Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. №1236 і від 29 червня 2021 р. №677, що запроваджують нові карантинні обмеження для запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.

Рубрика: Наука і техніка

11:49 15 вересня 2021 р.

За успішну сертифікацію педагогам дадуть 20% до заробітної плати

З 20 вересня до 12 листопада 2021 року триватиме третій етап пілотної сертифікації вчителів початкових класів – вивчення практичного досвіду роботи педагогів. Цьогоріч участь у ньому візьме 1171 вчитель, який успішно пройшов другий етап сертифікації – самооцінювання власної педагогічної майстерності.

Рубрика: Наука і техніка

20:57 14 вересня 2021 р.

20 шкіл Львівщини з 17 територіальних громад одержать 40 млн грн (список): найбільше - у Зубрі

Комісія з розгляду проєктів Міністерства освіти і науки України визначила перелік шкіл, які отримають фінансування у межах Урядової програми «Спроможна школа для кращих результатів».

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу