Автомобілі з табличками ЗНО працівники ДАI завтра будуть пропускати першочергово (відео)

15:32 23 квітня 2015 р.

Усі шкільні автобуси, які будуть довозити учнів шкіл в пункти тестування, матимуть на лобовому склі табличку з надписом «ЗНО». Крім того, учням та їхнім батькам, які доїжджатимуть приватним транспортом, також радять клеїти таку табличку на лобове скло. Адже є домовленість з працівниками ДАЇ, що в разі виникнення корків, такі автомобілі будуть пропускати позачергово.

Про це сьогодні, 23 квітня, на прес-конференції «Готовність до старту зовнішнього незалежного оцінювання-2015», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомила начальник відділу загальної освіти департаменту освіти та науки Львівської обласної держадміністрації Ірина Сислюк.

- Якщо учні будуть їхати організовано шкільним автобусом, то їх супроводжуватимуть працівники ДАI. Для них розроблено графіки руху та вивчено час добирання, щоби ніхто не запізнився, - каже вона.
Усім іншим, хто діставатися сам, радять заздалегідь вивчити, як доїхати до свого пункту тестування.

Ті, хто матимуть дуже серйозні причини пропустити завтрашнє тестування, матимуть змогу складати його в інший день.
- Але це мусять бути дуже серйозні причини: дуже серйозна хвороба, чи виїзд за кордон на змагання або ще щось. Про своє бажання пройти тестування в інший день треба повідомити письмово від завтра і впродовж п’яти днів, додавши при цьому документи та довідки, - зауважила Ірина Сислюк.Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

12:05 18 травня 2022 р.

У Львові дозволили літні табори: коли і де

Заклади позашкільної освіти Львова почали працювати за змішаною формою: онлайн і наживо. Вже з червня вони розпочнуть проводити літні табори.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу