АТП №1 обіцяє транспортувати львів’ян 18-ма новими автобусами «Еталон» з 15 жовтня (додано відео)

19:10 6 жовтня 2014 р.


Фото: Олександр Мазуренко / прес-служба Львівської міськради

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, наразі триває оформлення усіх необхідних документів і визначається те, на яких маршрутах вони працюватимуть.

У прес-службі міської ради повідомили в понеділок «Щоденному Львову, що з 15 жовтня на міських маршрутах, які обслуговує АТП №1, працюватиме 18 нових автобусів марки «Еталон». У повідомленні також конкретизують:

«ЛК АТП №1 закупило 18 нових автобусів марки «Еталон», бориспільського виробника. Приблизна ціна – 7 млн грн.

Зараз триває оформлення усіх необхідних документів, визначається, на яких маршрутах вони працюватимуть. Планується, що вже з 15 жовтня ці автобуси виїдуть на міські маршрути. Сьогодні автобуси оглянув міський голова Львова Андрій Садовий, який зазначив: 

«У 90-х роках було прийнято рішення, що місто повністю відмовляється від свого автобусного парку. Всі автобуси порізали, продали, віддали все приватникам. Ви пригадуємо, коли у 2000-х роках їздили старенькі німецькі машини.

У 2006 році ми почали наводити порядок, почали вибудовувати наше комунальне підприємство АТП №1, що дуже важко. Коли місто не має своєї долі на ринку, це означає монополізацію, відсутність сервісу, вищі ціни. 

Сьогодні ми є свідками наступного етапу розвитку АТП. Придбано 18 нових автобусів, які покращать ситуацію на ринку. Це автобуси не львівського виробництва.

У нас сьогодні проблеми з виробництвом автобусів. Це автобуси малого класу. Вони не дорогі. Ми домовлялись ще по старих цінах. 400 тис грн коштує такий один автобус.

Він комфортний. Думаю, людям буде комфортніше їхати в новому автобусі, ніж у старих, які мають багато років. Стоїть чітке завдання – оновлення рухомого складу.

Є різні маршрути, є маршрути, де виходять великі автобуси, а є маршрути, де виходять малі автобуси. По цих автобусах ще не прийнято кінцевого рішення. Триває оформлення документів.

Є час-пік, коли мали б бути великі автобуси, а є, коли нема потреби випускати великі автобуси на 100 місць і можна дати автобус на 30 місць. Треба дивитись, адже це паливо, кошти, що лягає на вартість квитка. АТП підходить збалансовано до надання послуг». 

Натомість директор ЛК АТП №1 Михайло Сидорович повідомив:

«Ми досягли домовленостей, що придбали автобуси з відтермінуванням проплати. Маємо щомісячний платіж, і до кінця року маємо заплатити за них. Планується, що з 15-16 жовтня автобуси курсуватимуть на одному з маршрутів. Бо є процедура оформлення, процедура страхування, є й процедура підбору кадрів, бо в нас не було резерву кадрів. 

Завдяки тому ресурсу автобусів, який ми зараз отримали, ми можемо виводити інші машини в ремонт довготривалий, тобто робити косметичний та капітальний ремонт. Відремонтовані автобуси будуть працювати, гірші автобуси, які відпрацювали цей ресурс, будуть покидати цю сферу послуг. Ми хочемо за рахунок цього ресурсу зробити інтенсивний крок до покращення умов перевезення пасажирів.

Зараз у АТП працює 186 автобусів, своїх автобусів є 80, решта – орендовані. Будемо старатися збільшити кількість власного транспорту».

Загалом у місті існує 52 автобусні маршрути. Від сьогодні, з 6 жовтня працює новий автобусний маршрут №54, про створення якого нещодавно прийняв рішення виконком. 

Цьогоріч в серпні ще один львівський перевізник – ТзОВ «Міра і К» – презентував 7 нових автобусів марки «Еталон», які обійшлись йому у понад 2,5 млн грн. До цього востаннє оновлення транспорту було ще в 2008 році.

Нагадаємо, відповідно до результатів конкурсу, 52 міські автобусні маршрути обслуговують такі перевізники: ЛК АТП-1, ТзОВ «Міра і К», ТзОВ «Фіакр-Львів», ТзОВ «Успіх БМ» та ПАТ «ЛАТП 14630».

Договором передбачено, що на маршрутах, які обслуговує ЛК АТП №1, має курсувати 186 автобусів, «ЛАТП 14630» – 121, ТзОВ «Успіх БМ» – 86, ТзОВ «Міра і К» – 125 та ТзОВ «Фіакр-Львів» – також 125 автобусів. Як зазначають в управлінні транспорту та зв’язку ЛМР, щодня у Львові працює 650 автобусів та близько 50 – в резерві.

Згідно з договорами, що укладались із перевізниками на обслуговування міських автобусних маршрутів, вони щороку мали на 20% замінювати рухомий склад, який працює на маршруті». 


Відео: Львівська міська рада

dailylviv.com

До теми

09:46 8 квітня 2021 р.

У садочках Львівської МТГ обіцяють відкрити групи ще для 700 дітей: де і скільки

Цього року мерія планує здійснювати ремонтні роботи у 8 дитячих садочках. Такі роботи дозволять відкрити ще 28 додаткових груп у закладах дошкільної освіти міста у 2021 році.

Рубрика: Наука і техніка

17:42 6 квітня 2021 р.

Рейтинг компактних смартфонів 2021 року

Останні кілька років простежується тенденція на збільшення дисплеїв смартфонів: виробники навіть придумали гнучкі гаджети з діагоналями більше 7 дюймів.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу