Apple почала надавати владі дані про пересування користувачів Apple Maps

16:08 15 квітня 2020 р.

Компанія Apple оголосила у вівторок, що надає державним органам у сфері охорони здоров’я дані Apple Maps, щоб допомогти проаналізувати, як користувачі пересуваються у час пандемії коронавірусу.

Про це інформує "Голос Америки".

Apple Maps може визначити скільки людей користуються авто, їздять у публічному транспорті чи ходять пішки у 63 країнах світу та регіонах. Таким чином, кажуть в компанії, вони допоможуть урядам та працівникам сфери охорони здоров’я втілити нові правила, щоб модифікувати дорожній рух відповідно до продиктованих коронавірусом вимог.

Ці дані надходитимуть від запитів про маршрут. Особи користувачів при цьому залишатимуться нерозголошеними. У компанії запевняють – вони продовжуватимуть дбати про захист приватної інформації своїх користувачів.

«Право на приватне життя – це фундаментальне право. В компанії Apple це також одна з ключових цінностей», – запевнили в Apple.

Такі країни, як Китай та Південна Корея використовують дані з мобільних телефонів, щоб відстежити контакти тих, хто був заражений коронавірусом.

Нагадаємо, на спеціальній вебсторінці Київстар #Простозалишайтесявдома відтепер можна спостерігати за тим, як абоненти Київстар користуються телекомунікаційними послугами і дотримують правил самоізоляції.

dailylviv.com

До теми

13:58 25 лютого 2021 р.

У Львові беруться оцифрувати всю ЛМТГ до 2025 року

Сьогодні, 24 лютого, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження програми цифрового перетворення Львівської міської територіальної громади на 2021−2025 рр».

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу