Apple і Google випустили тестову версію системи відстеження інфікованих COVID-19

15:30 30 квітня 2020 р.

  • 1

Якщо людина отримує позитивний результат тесту на Covid-19, у неї буде можливість надіслати відповідне повідомлення на інші телефони, які раніше перебували на близькій відстані з хворим, повідомляючи власникам цих телефонів, щоб вони пройшли тестування.

Нова технологія від Apple і Google, що забезпечує відстеження контактів для боротьби з COVID-19, перейшла в стадію тестування. Завтра, у п'ятницю, 1 травня, Apple і Google випустять приклад вихідного коду, щоб допомогти розробникам, пов'язаними з діяльністю організацій громадської охорони здоров'я, створити кінцеві додатки, повідомили представники компаній. Офіційний реліз очікується в травні.

Анонсована раніше в квітні система буде надавати користувачам повідомлення про те, що вони, можливо, зазнали впливу зараженого коронавірусом. При цьому робиться наголос на тому, що збір і обмін конфіденційними даними (з прив'язкою до конкретних особистостей) не провадиться.

Apple і Google впроваджують нову технологію на рівні мобільних операційних систем iOS і Android, щоб дозволити використовувати Bluetooth для визначення відстані між власниками смартфонів. Якщо людина отримує позитивний результат тесту на Covid-19, у неї буде можливість надіслати відповідне повідомлення на інші телефони, які раніше перебували на близькій відстані з хворим, повідомляючи власникам цих телефонів, щоб вони пройшли тестування.

Розроблений інтерфейс API Apple і Google включений в бета-версію інтегрованого середовища розробки Xcode 11.5. Крім того, бета-версія операційної системи смартфона Apple iOS 13.5, яка стала доступна для розробників програмного забезпечення у вівторок, включає в себе необхідний для запуску додатків вихідний код з підтримкою нового API. Для смартфонів Android також випущене нове бета-оновлення для Google Play Services і Android Developer Studio.

Очікується, що в найближчі місяці мільйони людей у всьому світі будуть завантажувати додатки для боротьби з поширенням коронавіруса.

Коментарі(1)

666

18:52 30 квітня 2020 р.

Відповісти

... отій "гусиній ху.ні" --нарешті сказали конкретне " Ні ! ." ? ... Слава Україні ! ...

До теми

19:02 25 травня 2020 р.

Додаткова сесія ЗНО буде 24 липня-10 серпня, додатково зареєструватись можна відсьогодні

Додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року відбудеться з 24 липня до 10 серпня. Сьогодні, 25 травня, розпочинається додатковий період реєстрації на додаткову сесію ЗНО, який триватиме до 9 червня.

Рубрика: Наука і техніка

20:43 22 травня 2020 р.

До ЗНО допускатимуть з температурою 37,2 градуси

До зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування допускатимуться особи з температурою нижче 37,2 градуси, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках.

Рубрика: Наука і техніка

Останні новини

1 червня протестанти "закоркують" трасу Львів - Тернопіль

Львівська область не готова до послаблення карантину з 1 червня

З 1 червня в басейн треба йти зі своїм рушником

Голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький ще не став корупціонером

Для врегулювання ситуації з контрабандистами на кордон з ЄС прибув голова Держмитслужби

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу