9 квітня у Львові розпочнуть реалізовувати проект «Сходинки до успіху»

11:00 9 квітня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської міськради

Школярів випускних класів скероватимуть на правильний шлях вибору майбутньої професії.

«Львівський первинний осередок «ФРІ Plus» Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Фундація Регіональних Ініціатив» у рамках програми «Активні Громадяни» від Британської Ради в Україні розпочинає у квітні проект «Сходинки до успіху», який покликаний скерувати підлітків із уразливої групи суспільства на правильний шлях вибору майбутньої професії, відповідно до їх навиків та уподобань» – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Однією з основних проблем освітньої сфери є те, що школярі випускних класів у більшості випадків не мають уявлення про те, з якою спеціальністю вони бажають пов’язати своє майбутнє. а якщо ж навіть і обрали собі професію, то після закінчення навчання не можуть повноцінно самореалізуватися на ринку праці.

Перед організаторами проекту «Сходинки до успіху»стоїть завдання допомогти випускникам пізнати омріяну професію, таким чином зменшити кількість тих, хто бездумно здійснює свій вибір: чи то переслідуючи модні тенденції, чи то піддаючись впливу оточення, браку інформації.  У підсумку очікується підвищити рівень освіченості серед молоді із уразливої групи населення, а саме вихованців інтернатів та школярів Львова та Львівської області, а також виховати кваліфікованих спеціалістів, які займатимуться улюбленою справою та розвиватимуть власну державу, урівноважити ринок праці та зменшити рівень безробіття в Україні.

Реалізація проекту «Сходинки до успіху» відбуватиметься у три етапи:

Особистість (професійні психологи та тренери допоможуть школярам пізнати себе, зрозуміти власні таланти та схильності);

Спектр професій (тренери та представники центру зайнятості та різних професій поділяться статистикою на ринку праці сьогодення та в короткостроковій перспективі та допоможуть зруйнувати стереотипні уявлення та сформувати нове бачення на сучасний ринок праці та місце вибраних професій у ньому);

Практика на підприємствах поєднана із лекціями (учні побачать на власні очі звичайний робочий день представника професії та ознайомляться із специфікою роботи та всіма практичними елементами).

Події відбуватимуться щовихідних, розпочинаючи з 9 квітня. Актуальні новини доступні за посиланням http://www.facebook.com/events/987274391342707/.

Більше про діяльність ВМГО «ФРІ» можна дізнатися за посиланням http://fri.com.ua/ 

Сторінка ЛПО «ФРІ Plus»: https://www.facebook.com/fri.plus.

Контактна особа: Ганна Барабах, ann.lviv94@gmail.com, 0630685634».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів