76 прикордонників отримали свідоцтва навчального центру на Львівщині

11:15 16 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: facebook.com/zahidnuy.kordon

У Кінологічному навчальному центрі Державної прикордонної служби України у Великих Мостах відбувся черговий випуск прикордонників.

Про це повідомили в Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України, де також розповіли: « Упродовж трьох місяців вони наполегливо вивчали та засвоювали навчальний матеріал. Заключним етапом стали комплексні іспити з основних предметів, на яких випускники показали високий рівень підготовки».

«Відповідні свідоцтва про закінчення навчання отримали 76 військовослужбовців, з яких 12 – з відзнакою. За підсумками трьохмісячного курсу навчання усі отримали кваліфікацію молодшого інспектора прикордонної служби ІІ категорії та, в подальшому, поповнять лави підрозділів охорони державного кордону Західного регіонального управління Держприкордонслужби України», – поінформували також у регіональному управлінні ДПСУ.

«Загалом керівництво центру задоволене вишколом прикордонників, які показали високий рівень підготовки, та вітає випускників з успішним завершенням навчання. Нехай здобуті знання дозволять з честю і гідністю виконувати всі поставленні завдання з охорони державного кордону України», – повідомили також у регіональному управлінні ДПСУ.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:52 26 березня 2020 р.

Два сценарії фінішу навчального року для учнів України

У зв’язку з загальнонаціональним карантином Міністерство освіти і науки розробило два сценарії завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії.

Рубрика: Наука і техніка

15:46 26 березня 2020 р.

Мобільний застосунок контролюватиме місцезнаходження хворих на коронавірус

За тиждень можна буде отримувати сповіщення про можливий контакт з хворими через мобільний застосунок Дія, а самоізольовані громадяни - замовляти продукти чи ліки онлайн.

Рубрика: Наука і техніка

Останні новини

У Львівській області зафіксували ще два випадки захворювання на COVID-19

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу