76 прикордонників отримали свідоцтва навчального центру на Львівщині

11:15 16 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: facebook.com/zahidnuy.kordon

У Кінологічному навчальному центрі Державної прикордонної служби України у Великих Мостах відбувся черговий випуск прикордонників.

Про це повідомили в Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України, де також розповіли: « Упродовж трьох місяців вони наполегливо вивчали та засвоювали навчальний матеріал. Заключним етапом стали комплексні іспити з основних предметів, на яких випускники показали високий рівень підготовки».

«Відповідні свідоцтва про закінчення навчання отримали 76 військовослужбовців, з яких 12 – з відзнакою. За підсумками трьохмісячного курсу навчання усі отримали кваліфікацію молодшого інспектора прикордонної служби ІІ категорії та, в подальшому, поповнять лави підрозділів охорони державного кордону Західного регіонального управління Держприкордонслужби України», – поінформували також у регіональному управлінні ДПСУ.

«Загалом керівництво центру задоволене вишколом прикордонників, які показали високий рівень підготовки, та вітає випускників з успішним завершенням навчання. Нехай здобуті знання дозволять з честю і гідністю виконувати всі поставленні завдання з охорони державного кордону України», – повідомили також у регіональному управлінні ДПСУ.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

12:00 21 листопада 2019 р.

Канадці допомагають реформувати на Львівщині інтернати

Голова Львівської ОДА Маркіян Мальський підписав угоду про партнерство між ЛОДА та «Agriteam Canada Consulting Ltd» щодо реформування системи інституційного догляду та виховання дітей до 2026 року.

Рубрика: Наука і техніка

15:20 15 листопада 2019 р.

У міськраді передбачили на ремонти в школах Львова мільйон гривень

Виконавчий комітет ухвалив у п’ятницю, 15 листопада, рішення «Про зміни до міського бюджету на 2019 рік» та «Про схвалення змін до розподілу коштів бюджету розвитку міського бюджету Львова на 2019 рік».

Рубрика: Наука і техніка

17:00 12 листопада 2019 р.

На Львівщині обиратимуть на конкурсах директорів закладів професійної освіти

Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації оголосив конкурси на заміщення вакантних посад директорів Державного професійно-технічного навчального закладу «Сокальський професійний ліцей» та Вищого професійного училища №71 у Кам’янці-Бузькій.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Дебати про зміни в медіазаконодавство

Рубрика: Політика

Градус катастрофи у Новому Роздолі і Новояворівську

Рубрика: Політика

Суд над працівниками грального бізнесу

Рубрика: Кримінал

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Марнування мільйонів у Жовківському замку

Рубрика: Культура

Всі відео розділу