76 прикордонників отримали свідоцтва навчального центру на Львівщині

11:15 16 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: facebook.com/zahidnuy.kordon

У Кінологічному навчальному центрі Державної прикордонної служби України у Великих Мостах відбувся черговий випуск прикордонників.

Про це повідомили в Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України, де також розповіли: « Упродовж трьох місяців вони наполегливо вивчали та засвоювали навчальний матеріал. Заключним етапом стали комплексні іспити з основних предметів, на яких випускники показали високий рівень підготовки».

«Відповідні свідоцтва про закінчення навчання отримали 76 військовослужбовців, з яких 12 – з відзнакою. За підсумками трьохмісячного курсу навчання усі отримали кваліфікацію молодшого інспектора прикордонної служби ІІ категорії та, в подальшому, поповнять лави підрозділів охорони державного кордону Західного регіонального управління Держприкордонслужби України», – поінформували також у регіональному управлінні ДПСУ.

«Загалом керівництво центру задоволене вишколом прикордонників, які показали високий рівень підготовки, та вітає випускників з успішним завершенням навчання. Нехай здобуті знання дозволять з честю і гідністю виконувати всі поставленні завдання з охорони державного кордону України», – повідомили також у регіональному управлінні ДПСУ.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:15 9 січня 2020 р.

Львівська ОДА рекомендує «Освітній портал державної служби зайнятості»

У Державній службі зайнятості розпочали реалізовувати новий проект для успішного працевлаштування українців – «Освітній портал державної служби зайнятості».

Рубрика: Наука і техніка