7 квітня у «Львівській Політехніці» триватиме «Інженерний ярмарок кар'єри»

10:10 7 квітня 2016 р.

Фото до новини


Фото: lp.edu.ua

У вищому навчальному закладі представлені провідні компанії нашої та інших областей, які шукають студентів та молодих спеціалістів для першого кроку у своїй кар’єрі.

«У «Львівській Політехніці» студенти організували «Інженерний ярмарок кар'єри», – повідомили в прес-службі обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«У середу, 6 квітня, перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський відвідав «Інженерний ярмарок кар'єри», який організували студенти Національного університету «Львівська Політехніка». Цей захід відбувається уже дев’ятий рік поспіль.

На ярмарку представлені провідні компанії Львівщини та інших областей України, які шукають студентів та молодих спеціалістів для першого кроку у своїй кар’єрі. Як зазначив Ростислав Замлинський, це чудова нагода для роботодавця знайти потенційних працівників, а для студентів – можливість отримати хороший професійний старт в житті.

За словами організаторів, під час ярмарку компанії представляють та пропонують вакансії та стажування, а студенти наживо мають можливість поспілкуватися з їхніми представниками, заповнити та подати резюме безпосередньо в руки роботодавцю. «Інженерний ярмарок кар'єри» триватиме 6-7 квітня».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів