7-11 липня у Львові працюватиме «Лабораторія Соціальних Інновацій» (програма)

09:18 7 липня 2015 р.


Фото: зі сторінки «Дія в Україні» в інтернет-мережі «Facebook»

У вівторок розпочнеться п'ятиденний навчальний модуль, який об'єднає більше 15 дієвих молодих людей з усієї країни, котрі вже працюють над власними проектами, які вирішують суспільні проблеми і створюють цінність для суспільства.

7-11 липня 2015 року учасники проекту «Дія в Україні» організовують у Львові «Лабораторію Соціальних Інновацій». Це п'ятиденний навчальний модуль, що об'єднає більше 15 дієвих молодих людей з усієї країни, які вже працюють над власними проектами, які вирішують суспільні проблеми і створюють цінність для суспільства. 

Лабораторія триватиме в «Анти-кафе ComeIn» на вулиці Крушельницької, 3 і в Парку культури імені Богдана Хмельницького з 10.00 до 19.00. 

З учасниками працюватимуть досвідчені експерти з України та з-за кордону, які допоможуть їм створити унікальну формулу свого бізнесу та навчать правильно презентувати перед інвесторами. Серед тренерів – Юрій Лопатинський (керівник соціальної пекарні «Горіховий Дім»), Олеся Саноцька (співзасновник спільноти взаємодопомоги «Оселя»), Дарина Брикайло (керівник пекарні «Булка») та Емануель Муса (співзасновник успішної європейської платформи babele.co). Організатори розповіли також:»

Найкраща ідея після завершення навчання отримає нагороду – міні-грант для реалізації!

8 та 9 липня у рамках Лабораторії Соціальних Інновацій у Львові для журналістів буде проходити безкоштовне навчання від Емануеля Муса, міжнародного експерта з соціального підприємництва та організації роботи стартапів. Щоб взяти участь у тренінгу, необхідно надіслати заявку до 6 липня 2015 року.

Тільки зареєстровані ЗМІ зможуть: безкоштовно прослухати тренінги; першими взяти інтерв’ю у спікерів та гостей події; бути присутніми на презентації проектів у Львівській бізнес-школі.  Реєстраційна форма за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1ZNZMkSC8LLaPLltMIo8Jd7euTji8zb8jw1aPLht-HmQ/viewform?usp=send_form.

Також у рамках Лабораторії в Парку культури ім. Б. Хмельницького будуть проводитись відкриті безкоштовні події для всіх охочих львів’ян та гостей міста:

7 липня, 18:30 – Чому соціальне підприємництво? Панельна дискусія, в якій візьмуть участь Юрій Лопатинський та Олеся Саноцька. https://www.facebook.com/events/433012613569605/

8 липня, 18:30 – «IMPACT Talks» з Емануелем Муса. 

Поділиться своїм досвідом створення соціального підприємства за кордоном та світовими трендами. https://www.facebook.com/events/468642126635037/

9 липня, 18:30 – Соціальні новації в Україні, де Іван Нестеренко, Дарина Брикайло, Анна Уварова, Дзвінка Завалій поділяться створенням соціальних проектів, які трансформують наше суспільство. https://www.facebook.com/events/911158915588988/

Організатори події: учасники проекту «Дія в Україні» – середовище, що об'єднує та підтримує тих, хто вирішує важливі суспільні проблеми і робить позитивний вплив на суспільство. Контакти: «Дія в Україні», +3 8 095 109 9233, diya.ua.com@gmail.com, http://diya-ua.com/, https://www.facebook.com/diyaua.

Про це повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради. 

dailylviv.com

До теми

17:25 24 листопада 2021 р.

На Львівщині студентам дають вісім видів премій, але всі - по 6 тисяч гривень

В університеті Франка сьогодні нагородили студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти, які брали участь у конкурсі на здобуття премії. Премії вручали у галузі природничих і технічних наук. Грошові винагороди та відзнаки отримали дві сотні студентів із різних закладів Львова. Сума кожної премії - 6000 грн.

Рубрика: Наука і техніка

09:21 22 листопада 2021 р.

Сьогодні до школи повернулись учні, але у Львові й далі фіксують досить високу смертність,- Москаленко

Сьогодні до школи повернулись учні і молодших, і старших класів. Але у Львові й далі фіксують досить високу смертність серед мешканців.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу