4 січня Львівська міськрада перейде на електронний документообіг

17:10 29 грудня 2015 р.


Фото: infolviv.com.ua

Електронний документообіг впроваджуватимуть у ЛМР у тестовому режимі впродовж двох місяців.

Виконком Львівської міськради прийняв рішення про перехід міськради на електронний документообіг на базі Електронної системи управління документами та записами з 4 січня 2016 року», – повідомили сьогодні, 29 грудня, «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, де також розповіли подробиці:

«Для початку систему впроваджуватимуть у тестовому режимі впродовж двох місяців. Це рішення передбачає перехід на нову систему електронного документообігу, розроблену в рамках проекту підтримки е-врядування в Україні

Цей проект є грантовим, фінансується урядом Швеції і реалізується спільно з Академією е-урядування Естонії. Цим проектом передбачено розробку до кінця року нової системи на новітніх інформаційних технологіях, яка називатиметься «Мій електронний кабінет». 

Кожному працівнику буде надано доступ через персональні логін і пароль. Начальник відділу протоколу та діловодства управління внутрішньої політики ЛМР Галина Космина зазначила:

«Ця нова система – це великий шанс для Львівської міської ради перейти на якісно нову форму внутрішньої роботи, забезпечити, насамперед, прозорість та оперативність у роботі з документами, а також контроль, тому що система дозволяє чітко бачити хто та в який час здійснював чи не здійснював певні операції з документом. Система також цікава тим, що в ній є деякі організаційні модулі, які дозволяють, скажімо, організовувати події, бронювати зали чи замовляти технічний супровід.

Також є модуль організації нарад, модуль проектної роботи працівників міської ради тощо. Звичайно ж, нам потрібен тестовий режим для переходу з однієї системи на іншу, тому ми беремо два місяці з 4 січня на те, аби максимально навчити працівників і виправити ті недоліки, які будуть виникати».

Упродовж тестового періоду паралельно використовуватимуть і паперові документи та деякі бази даних зі старої системи «Lotus».

dailylviv.com

До теми

10:35 21 жовтня 2020 р.

Принцип роботи ВСІХ типів шліфувальних верстатів

Розібравши всі типи шліфувальних верстатів і зрозумівши, які задачі закриває той чи інший тип, ростеш, як профі! Ставай профі з нами! Читай статтю та мотай на вус ;)

Рубрика: Наука і техніка

11:14 15 жовтня 2020 р.

Навчальні заклади Львівщини ідуть на карантинні канікули, - комісія

Сьогодні, 15 жовтня, на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося сьогодні, 15 жовтня, розглянули питання щодо особливостей роботи закладів освіти в період адаптивного карантину.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу