4 червня Львів стане центром інтернет-торгівлі

00:20 4 червня 2016 р.


Фото: icomm.lviv.ua

Програма найбільшої конференції Західної України охоплюватиме виступи спікерів, які є провідними фахівцями сфери.

«4 червня у Львові зберуться всі, хто цікавиться е-комерцією, торгує в інтернеті та займається просуванням у соціальних мережах, – на конференції «Lviv eCommerce Forum 2016», – повідомили в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Програма найбільшої конференції Західної України охоплюватиме виступи спікерів, які є провідними фахівцями сфери. Зокрема, цього року організатори очікують близько 250 учасників та понад 20 доповідачів.

Доповідати будуть представники таких монстрів бізнесу як «Promodo», «Prom.ua», «eSputnik», «Lemarbet» та багато інших. На конференції можна буде дізнатися про: створення та покращення сайтів інтернет-магазинів, правильну взаємодію з клієнтами в онлайн-середовищі, особливості аналізу поведінки відвідувачів, контекстну рекламу, соціальні медіа та інше. Спікери торкнуться також таких тем як «SEO», маркетинг, дизайн сайтів, email-розсилки тощо.

На цій конференції організатори зроблять акцент на двох напрямках: інтенсивному навчанні та обміні досвідом у денний час, а також відпочинку та неформальному спілкуванні з лідерами галузі на яскравій афтепаті. Аудиторія Форуму: власники інтернет-магазинів, Інтернет-підприємці та представники eCommerce-бізнесу, представники web-студій, розробники програмного забезпечення, Інтернет-маркетологи, стартапери, IT-спеціалісти, працівники сервісу перевезень і доставок, власники та директори компаній з Західної України, «СЕО» і «SMM» , а також інші спеціалісти, які працюють в галузі eCommerce.

Місце проведення: готель «Львів», проспект В’ячеслава Чорновола, 7. Організатор – «Lemberg Tech Business School» («LemBS»). Детальніше ознайомитись із програмою можна за посиланням: http://icomm.lviv.ua/».

dailylviv.com

До теми

09:46 8 квітня 2021 р.

У садочках Львівської МТГ обіцяють відкрити групи ще для 700 дітей: де і скільки

Цього року мерія планує здійснювати ремонтні роботи у 8 дитячих садочках. Такі роботи дозволять відкрити ще 28 додаткових груп у закладах дошкільної освіти міста у 2021 році.

Рубрика: Наука і техніка

17:42 6 квітня 2021 р.

Рейтинг компактних смартфонів 2021 року

Останні кілька років простежується тенденція на збільшення дисплеїв смартфонів: виробники навіть придумали гнучкі гаджети з діагоналями більше 7 дюймів.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу