29649 дітей стануть на Львівщині першокласниками

14:15 6 серпня 2019 р.

Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: city-adm.lviv.ua

На Львівщині підуть цьогоріч у перший клас 29649 дітей.

Про це повідомили у вівторок у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «Про підготовку до нового навчального року поінформував сьогодні, 6 серпня, під час апаратної наради заступник директора департаменту освіти і науки Львівської ОДА Ігор Гайдук».

«У процесі підготовки до навчального року – 2128 закладів освіти, які перебувають у системі управління департаменту освіти та науки Львівської ОДА. З них дошкільної освіти – 865 закладів, де з 1 вересня навчатимуться 77,8 тисяч дітей дошкільного віку», – зазначив Ігор Гайдук.

«Охоплення дітей дошкільною освітою на Львівщині – 86,4%. Цьогоріч додатково створили 857 місць у дошкільних закладах, а також відкрили п’ять нових дошкільних закладів. За необхідного фінансування та своєчасного завершення будівельних робіт до кінця 2019 року на території області планують відкрити ще шість дошкільних навчальних закладів на 555 місць», – повідомив також заступник директора департаменту освіти і науки Львівської ОДА.

«У загальній і середній освіті – 1204 заклади. З них 63 – опорні навчальні заклади. Загалом з нового навчального року навчатиметься 279457 учнів – на 2872 учні більше, ніж торік. У перший клас підуть 29649 дітей», – поінформували також Ігор Гайдук.

Директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак наголосила: «Нашим першим завданням є допустити до школи здорових дітей і, разом з освітянами, не дати втратити це здоров’я упродовж навчального процесу. Відповідно до чинної нормативної бази, медичні огляди дітей здійснюють впродовж усього навчального року у закладах охорони здоров’я у присутності батьків. Станом на сьогодні, зі всіх дітей, які підлягають плановому медичному огляду, його пройшли 48% від усієї кількості дітей».

«За словами Ігоря Гайдука, пріоритетною залишається «Нова українська школа». Відтак, до 1 вересня все необхідне обладнання буде поставлено у навчальні заклади Львівської області. Окрім того, триває поставка навчальної літератури. Цьогоріч надходження підручників для другого класу очікується до 1 вересня», – поінформували також в облдержадміністрації.

«У професійно-технічній освіті Львівщина – на першому місці в Україні за кількістю поданих заяв, а відтак, подано понад п’ять тисяч заяв. Виконання регіонального замовлення складає 50% і це п’яте місце по Україні. По вищій освіті, зокрема, виконання регіонального замовлення складає понад 82,6%, 1008 осіб уже зараховано до 9 навчальних закладів вищої освіти обласного підпорядкування», – резюмував Ігор Гайдук.

dailylviv.com

До теми

12:32 29 вересня 2020 р.

Львівський обласний інститут післядипломної педосвіти очолив пенсіонер

У вівторок, 29 вересня, Львівська обласна рада призначила директором КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Павла Хобзея.

Рубрика: Наука і техніка

10:10 20 вересня 2020 р.

На Львівщині українці десантувалися з американських «Скопів» (відео)

У межах українсько-американських міжнародних навчань Rapid Trident 2020 на Львівщину завітали американські «Скопи» – саме так перекладається назва конвертоплана «Оспрей».

Рубрика: Наука і техніка

19:50 19 вересня 2020 р.

Інформатика - англійською, а малювання - французькою: у Львові хочуть експериментувати

Зараз в Україні беруть за основу два вектори закордонної освіти: фінський і американський. Котрий з них підходить нам більше і які підводні течії вони містять?

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу