29649 дітей на Львівщині стануть першокласниками

14:45 29 серпня 2019 р.

  • 0
  • 885


Фото: loda.gov.ua

Цьогоріч у школах Львівщини навчатимуться на понад дві тисячі учнів більше, аніж торік.

Про це повідомили в четвер, 29 серпня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «У новому навчальному році у закладах загальної середньої освіти Львівщини очікують 279457 учнів – на 2872 школярів більше ніж торік. За словами директора департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомири Мандзій, до першого  класу цьогоріч підуть 29649 дітей».

«У закладах загальної середньої освіти Львівщини успішно впроваджено держстандарт початкової освіти – «Нову українську школу”. Усі вчителі, які навчатимуть першокласників, пройшли навчання. На НУШ була скерована субвенція у сумі 89,8 млн. гривень, з них 69 мільйонів гривень – на покращення матеріально-технічної бази. За ці кошти у школах оновили парти для першого класу, закупили нову дидактику та комп’ютерну техніку», – поінформувала також Любомира Мандзій.
Директора департаменту освіти і науки Львівської ОДА також озповіла: «Практично усі школи Львівщини забезпечені новими меблями для першого класу”,  -  зазначила очільниця  департаменту. Дефіциту підручників для другого класу немає. Ми отримали близько 60% підручників для шостого та одинадцятого класів».

«До закладів професійної освіти продовжено вступ до 1 жовтня.У закладах професійної освіти оновлено матеріально-технічну базу. Станом на сьогодні, вони мають регіональне замовлення  у межах 10,5 тисячі гривень. На сьогодні у закладах професійної освіти навчатимуться сім тисяч учнів, але, сподіваюсь, що до 1 жовтня їхня кількість зміниться», – поінформувала також Любомира Мандзій.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:00 12 листопада 2019 р.

На Львівщині обиратимуть на конкурсах директорів закладів професійної освіти

Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації оголосив конкурси на заміщення вакантних посад директорів Державного професійно-технічного навчального закладу «Сокальський професійний ліцей» та Вищого професійного училища №71 у Кам’янці-Бузькій.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 402

16:30 11 листопада 2019 р.

У Львові преміювали науковців

У Львові відзначили преміями й грошовими нагородами працівників наукових установ та вищих навчальних закладів – університетів, академій та інститутів.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 804

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Нардепи збережуть недоторканність?

Рубрика: Політика

Градус катастрофи у Новому Роздолі і Новояворівську

Рубрика: Політика

Чи безпечні крани Львова?

Рубрика: Економіка

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Аналіз на генетичні захворювання

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу