29649 дітей на Львівщині стануть першокласниками | Новини Львова

29649 дітей на Львівщині стануть першокласниками

14:45 29 серпня 2019 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

Цьогоріч у школах Львівщини навчатимуться на понад дві тисячі учнів більше, аніж торік.

Про це повідомили в четвер, 29 серпня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «У новому навчальному році у закладах загальної середньої освіти Львівщини очікують 279457 учнів – на 2872 школярів більше ніж торік. За словами директора департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомири Мандзій, до першого  класу цьогоріч підуть 29649 дітей».

«У закладах загальної середньої освіти Львівщини успішно впроваджено держстандарт початкової освіти – «Нову українську школу”. Усі вчителі, які навчатимуть першокласників, пройшли навчання. На НУШ була скерована субвенція у сумі 89,8 млн. гривень, з них 69 мільйонів гривень – на покращення матеріально-технічної бази. За ці кошти у школах оновили парти для першого класу, закупили нову дидактику та комп’ютерну техніку», – поінформувала також Любомира Мандзій.
Директора департаменту освіти і науки Львівської ОДА також озповіла: «Практично усі школи Львівщини забезпечені новими меблями для першого класу”,  -  зазначила очільниця  департаменту. Дефіциту підручників для другого класу немає. Ми отримали близько 60% підручників для шостого та одинадцятого класів».

«До закладів професійної освіти продовжено вступ до 1 жовтня.У закладах професійної освіти оновлено матеріально-технічну базу. Станом на сьогодні, вони мають регіональне замовлення  у межах 10,5 тисячі гривень. На сьогодні у закладах професійної освіти навчатимуться сім тисяч учнів, але, сподіваюсь, що до 1 жовтня їхня кількість зміниться», – поінформувала також Любомира Мандзій.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:27 23 липня 2020 р.

Рейтинг виробників міжкімнатних дверей

Обираючи міжкімнатні двері, легко розгубитися. Великий вибір конструкцій, матеріалів, з яких вони зроблені, та кольорових рішень призводять до замішання. Поруч із зовнішнім аспектом важливу роль грає якість та показники зносостійкості. Саме тому в першу чергу варто обирати товар, відштовхуючись від репутації виробника.

Рубрика: Наука і техніка

Останні новини

На Львівщині контролери ловлять нелегальних перевізників

Призупинили потяги з Тернополя до Красного і Ходорова

Банк у Києві захоплював громадянин Узбекистану

Укрзалізниця припинила продаж квитків у червоні зони

Мешканці не лише Львівщини можуть перебувати біля лінії кордону з 8 до 20 години

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Суспільно-політичні настрої мешканців Львова (липень 2020)

Рубрика: Політика

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу