29 листопада відзначатиме 70-річчя від дня заснування львівська школа імені Марії Конопницької

11:15 28 листопада 2014 р.


Фото: urban-project.lviv.ua

Як повідомили в п'ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, у суботу о 14.00 у комерційній академії на вулиці Туган-Барановського, 10 відбудуться урочистості до дня заснування середньої загальноосвітньої школи №24 імені Марії Конопницької.

У прес-службі міської ради повідомили в п'ятницю «Щоденному Львову», що в суботу, 29 листопада, відзначає 70 років з дня свого заснування розташована на вулиці Олександра  Кониського, 4 (бічна вулиці Костя Левицького) Львівська середня загальноосвітня школа №24 імені Марії Конопницької з польською мовою навчання. Як повідомили у цьому навчальному закладі, у суботу, 29 листопада, о 12.00 запланована літургія у костелі св. Антонія на вулиці Личаківській, 49а, а о 14.00 у Львівській комерційній академії на вулиці Туган-Барановського, 10 відбудуться урочистості до дня заснування школи.

dailylviv.com

До теми

13:53 5 серпня 2022 р.

У Львові - великий дефіцит вчителів: кого шукають

Львівські школи та ліцеї запрошують на роботу педагогів. Заклади освіти мають потребу у вчителях різної спеціалізації, зокрема, математики, фізики, інформатики, хімії, біології, географії, мови та літератури.

Рубрика: Наука і техніка

23:41 3 серпня 2022 р.

У Львівській області до очного навчання готові лише 43% навчальних закладів

На Львівщині близько 43% навчальних закладів готові до проведення занять у своїх приміщеннях, це означає, що вони забезпечені відповідними укриттями і зможуть розпочати навчальний процес безпечно.

Рубрика: Наука і техніка

13:31 3 серпня 2022 р.

У Львові будують перше бомбосховище в навчальному закладі

У ліцеї №80 з’явиться новий сучасний корпус з басейном та бомбосховищем. Профінансувати добудову майже 6,4 тис. м2 закладу погодився приватний забудовник. Напередодні відбувся спільний робочий виїзд на місце майбутнього корпусу за участі міського голови Львова Андрія Садового.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу