28-29 травня у Львові пройде «Форум ідей»

20:10 27 травня 2016 р.


Фото: скріншот

У суботу, о 10:00 у приміщенні Українського католицького університету на вулиці Козельницькій, 2а стартує масштабний інтерактивний захід.

«Цими вихідними, 28-29 травня, у приміщенні Українського католицького університету (вул. Козельницька, 2а) відбудеться масштабний інтерактивний захід для активної та ініціативної молоді Львівської області – Форум ідей», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі  обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«За результатами поданих аплікаційних форм, було відібрано кращі ідеї, які учасники зможуть представити на «Форумі ідей». Впродовж двох днів молодь матиме можливість поспілкуватися з успішними людьми, дізнатись історії їхнього успіху та взяти участь у практичних сесіях, які допоможуть їм вдосконалити та належним чином зробити презентації своїх проектів.

Гості форуму: голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, автор і ведучий хард ток-шоу «В очі»Віктор Біщук ,– голова Світової управи Спілки української молоді, топ-менеджер ІТ компанії (Австралія) Петро Дума, докторант Оксфордського університету Павло Смицнюк, менеджер з рекрутингу «NYU Wasserman Center for Career Development» (Нью-Йорк) Леся Гаргай. Організатори заходу – департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації, ЛОО Спілки Української молоді в Україні, Український католицький університет та Львівський обласний молодіжний центр.

З Програмою заходу можна ознайомитися за посиланням https://docs.google.com/document/d/1wquw5HqYZ5iEQKPaxPP0rNdGDZHgue3wI_sIsmZLAoc/edit?usp=sharing».

dailylviv.com

До теми

16:35 25 січня 2022 р.

Найкращі сайти для вивчення англійської з носієм

Значення практики розмовної англійської для вивчення мови. Топ-5 сайтів, де можна попрактикуватися в англійській. Особливості користування онлайн-ресурсами.

Рубрика: Наука і техніка

16:11 25 січня 2022 р.

Ректори щороку звітуватимуть публічно: не лише на офіційному сайті закладу

25 січня Верховною Радою України прийнято у другому читанні зміни до Закону України «Про вищу освіту» щодо оприлюднення щорічного звіту керівника закладу вищої освіти та цільових показників діяльності закладу.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу