27 лютого у Львівській військовій академії відбудеться випуск молодих офіцерів

19:40 23 лютого 2016 р.


Фото: прес-служба міністерства оборони України

Випускники Національної академії сухопутних військ щодня складають державні іспити зі загальновійськових і профільних дисциплін, а також захищають кваліфікаційні та магістерські роботи.

«У Національній академії сухопутних військ тривають державні іспити», – повідомили сьогодні, 23 лютого, в міністерстві оборони України, де також розповіли подробиці:

«Суворі реалії нинішніх часів диктують нові правила. Тому цьогорічний випуск новоспечених офіцерів львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного знову буде прискореним і відбудеться не у червні, як це було зазвичай, а наприкінці зими. Але перед тим, як отримати омріяні лейтенантські погони, курсанти мають довести, що гідно і в повному обсязі засвоїли навчальну програму військового вишу.

Робота Державної екзаменаційної комісії розпочалася ще у п’ятницю. Від того часу випускники щодня складають державні іспити із загальновійськових і профільних дисциплін, а також захищають кваліфікаційні та магістерські роботи.

Близько двох сотень завтрашніх офіцерів демонструють, чого навчилися за роки курсантського життя. Програма екзаменів – надзвичайно щільна. Адже на всю екзаменаційну сесію відведено лише тиждень і більшість з них проводиться не у пункті постійної дислокації, а на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки.

Окрім спеціальних дисциплін – таких, як до прикладу, «Управління діями механізованих, танкових або артилерійських підрозділів», «Стрільба і управління вогнем», «Тактика дій підрозділів інженерних військ», «Виховна робота у Збройних Силах України», курсанти обов’язково складають іспити з іноземної мови та фізичного виховання. Випуск-2016 – особливий у багатьох сенсах цього слова.

Збройні Сили України в умовах неоголошеної війни, яка триває на сході України, потребують висококваліфікованих і вмотивованих офіцерів, готових до виконання бойових завдань. Тож, завдання ДЕК цього року, як ніколи, важливе та відповідальне — пересвідчитися, що випускники Академії готові на високому професійному рівні виконувати покладенні на них завдання. Зокрема, з огляду на досвід дій військовослужбовців вітчизняного війська в ході антитерористичної операції.

Цьогорічною особливістю ДЕК є те, що голови підкомісій мають безпосередній досвід участі в антитерористичній операції. Тому і прийматимуть іспити у майбутній офіцерів вони прискіпливіше, чудово розуміючи, що будь-які пробіли у знаннях можуть коштувати у майбутньому життя та здоров‘я не лише молодому лейтенанту, але й його підлеглим.

Варто також зауважити, що цього року восьмеро майбутніх лейтенантів претендують на завершення Академії із золотою медаллю, а ще 27 курсантів за умови успішного складання державних екзаменів можуть отримати дипломи з відзнакою. Урочистий ритуал випуску молодих офіцерів зі стін альма-матер відбудеться 27 лютого».

Про це повідомили сьогодні, 23 лютого, в прес-службі міністерства оборони України, де також опублікували фоторепортаж з випускних екзаменів у військовій академії.

dailylviv.com

До теми

10:49 24 жовтня 2021 р.

Здорове старіння: вчені розробили метод видалення пошкоджених клітин

Вчені розробили антитіла, які знищують старі, нефункціональні клітини, які залишилися в організмі. Це спосіб вилікувати хвороби, пов’язані зі старінням, і навіть уповільнити старіння, кажуть дослідники.

Рубрика: Наука і техніка

18:24 23 жовтня 2021 р.

Львівщина замовила найбільше фахівців з професійно-технічною освітою

За інформацією Міністерства освіти і науки України, найбільша кількість вступників за регіональним замовленням у Львівській області. До закладів професійно-технічної освіти Львівщини вступили 8255 учнів.

Рубрика: Наука і техніка

13:12 22 жовтня 2021 р.

Погіршення епідеміологічної ситуації: дистанційне навчання до середини листопада

Через погіршення епідеміологічної ситуації з COVID-19, врахувавши консультації Міністерства охорони здоров’я України, МОН рекомендує запровадити дистанційне навчання з 25 жовтня до 15 листопада закладам фахової передвищої, вищої, післядипломної освіти усіх форм власності та сфер управління

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу