26-30 жовтня у Львові – тиждень безкоштовних тренінгів «BEST Trainig Week»

09:30 26 жовтня 2015 р.


Фото: lp.edu.ua

У четвертому навчальному корпусі Національного університету «Львівська політехніка» проведуть 12 тренінгів, воркшопів і майстер-класів від успішних людей та сертифікованих тренерів з багатим досвідом.

«26-30 жовтня на території Національного університету «Львівська політехніка» y четвертому навчальному корпусі відбудеться тиждень безкоштовних тренінгів «BEST Training Week», метою якого є розвиток студентів в європейському форматі,  підвищення їхньої конкурентоспроможності,  створення сприятливих умов для втілення ідей», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Уже вчетверте у Львові міжнародна студентська організація BEST (Board of European Students of Technology) буде проводити тренінговий тиждень. «BEST Training Week» – це освітньо-тренінгова подія, яка надає можливість випробувати сучасний стиль навчання, що опирається на досвід людини, а також допускає, що присутні на тренінгу люди, окрім отримання нової інформації, мають можливість відразу використати її на практиці, виробляючи нові навички. 

Тривалість події – п’ять днів, під час яких учасники зможуть відвідати 12 тренінгів, воркшопів і майстер-класів від успішних людей та сертифікованих тренерів з багатим досвідом проведення тренінгів. Вони завжди знають, як зацікавити студентів, щоразу викладаються на повну, приковуючи увагу слухачів з перших слів.

Тож, якщо Ви прагнете більшого та хочете розвиватись, якщо хочете відкрити щось нове для себе та вдосконалити старе, якщо маєте плани та не знаєте з чого почати, тоді реєстрація саме для Вас. Реєстрація на сайті http://www.best-lviv.org.ua. Якщо у Вас виникають запитання, будь ласка, звертайтесь:  lviv@best.eu.org».

dailylviv.com

До теми

14:08 16 квітня 2021 р.

В Україні присуджено науковий ступінь доктора філософії 370 особам

Удосконалено процес атестації кадрів на здобуття ступеня доктора філософії. Заклади вищої освіти, наукові установи повинні забезпечити трансляцію атестації здобувачів ступеня доктора філософії в режимі реального часу на своїх офіційних веб-сайтах.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу