26-30 жовтня у Львові – тиждень безкоштовних тренінгів «BEST Trainig Week»

09:30 26 жовтня 2015 р.


Фото: lp.edu.ua

У четвертому навчальному корпусі Національного університету «Львівська політехніка» проведуть 12 тренінгів, воркшопів і майстер-класів від успішних людей та сертифікованих тренерів з багатим досвідом.

«26-30 жовтня на території Національного університету «Львівська політехніка» y четвертому навчальному корпусі відбудеться тиждень безкоштовних тренінгів «BEST Training Week», метою якого є розвиток студентів в європейському форматі,  підвищення їхньої конкурентоспроможності,  створення сприятливих умов для втілення ідей», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Уже вчетверте у Львові міжнародна студентська організація BEST (Board of European Students of Technology) буде проводити тренінговий тиждень. «BEST Training Week» – це освітньо-тренінгова подія, яка надає можливість випробувати сучасний стиль навчання, що опирається на досвід людини, а також допускає, що присутні на тренінгу люди, окрім отримання нової інформації, мають можливість відразу використати її на практиці, виробляючи нові навички. 

Тривалість події – п’ять днів, під час яких учасники зможуть відвідати 12 тренінгів, воркшопів і майстер-класів від успішних людей та сертифікованих тренерів з багатим досвідом проведення тренінгів. Вони завжди знають, як зацікавити студентів, щоразу викладаються на повну, приковуючи увагу слухачів з перших слів.

Тож, якщо Ви прагнете більшого та хочете розвиватись, якщо хочете відкрити щось нове для себе та вдосконалити старе, якщо маєте плани та не знаєте з чого почати, тоді реєстрація саме для Вас. Реєстрація на сайті http://www.best-lviv.org.ua. Якщо у Вас виникають запитання, будь ласка, звертайтесь:  lviv@best.eu.org».

dailylviv.com

До теми

10:10 20 вересня 2020 р.

На Львівщині українці десантувалися з американських «Скопів» (відео)

У межах українсько-американських міжнародних навчань Rapid Trident 2020 на Львівщину завітали американські «Скопи» – саме так перекладається назва конвертоплана «Оспрей».

Рубрика: Наука і техніка

19:50 19 вересня 2020 р.

Інформатика - англійською, а малювання - французькою: у Львові хочуть експериментувати

Зараз в Україні беруть за основу два вектори закордонної освіти: фінський і американський. Котрий з них підходить нам більше і які підводні течії вони містять?

Рубрика: Наука і техніка

18:20 19 вересня 2020 р.

Директор школи східних мов і бойових мистецтв розказав, як побороти сталінську систему освіти

Місцеві управління й департаменти освіти та навчально-методичні центри із надмірними штатами є тягарем «совка», і позбувшись їх, ми полегшимо життя педагогам і учням.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу