24-27 вересня й 1-4 жовтня у Львові проведуть навчання у Школі соціального підприємництва

19:44 3 вересня 2015 р.


Фото: tvoemisto.tv

Заявки на участі у сесіях приймають до 10 вересня 2015 року.

Сьогодні, 3 вересня, Інститут міста презентував у приміщенні Першої львівської медіатеки на вулиці Мулярській, 2а Школу молодіжного соціального підприємництва, яка відбуватиметься в рамках створення Інкубатора Молодіжного Підприємництва («Youth Entrepreneur Incubator» («YEI»). До участі у школі запрошують студентів останніх років навчання, комерційних підприємців, соціальних підприємців-початківців, соціальних активістів. 

Презентація у Львові – це завершальний етап промо-туру містами України, який здійснила команда Інституту міста, з метою популяризації ідей соціального підприємництва. Координатор проекту Наталя Винярчук зазначила: «Ми хочемо поділитись багажем вражень та натхнення від різноманіття ідей та креативних підходів, які нам продемонстрували активісти на зустрічах у Рівному, Івано-Франківську, Харкові та Одесі, а також запросити львів’ян поласувати смаколиками від одного з найуспішніших місцевих соціальних підприємств».

Школа молодіжного соціального підприємництва – це новий проект Інституту міста, покликаний підтримувати розвиток бізнес-середовищ у Львові. Навчання у Школі відбуватиметься за модульною системою: будуть проведені дві навчальні сесії 24-27 вересня та 1-4 жовтня.

Окрім того, учасники програми матимуть змогу консультуватися з менторами – експертами у галузі, а також отримають вільний доступ до коворкінгу. Учасники з інших міст будуть забезпечені житлом на час проведення модульного навчання.

За підсумками школи буде проведене оцінювання бізнес-ідей. Автори найкращих проектів соціального підприємництва отримають фінансову підтримку на розвиток свого бізнесу, а також знижку на резидентство у коворкінгу у 2016 році. 

Для участі у Школі необхідно заповнити аплікаційну форму (http://yei.org.ua/application/), а також прикріпити CV та мотиваційний лист.  Заявки до участі у школі приймають до 10 вересня 2015 року. Більше інформації про проект – за посиланням http://yei.org.ua.

Проект створення Інкубатору Молодіжного підприємництва («YEI» – «Youth Entrepreneur Incubator») реалізовується Інститутом міста у Львові у партнерстві з Інститутом розвитку міст у Кракові та «Startup Depot» у Львові за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща в рамках програми «Польська допомога розвитку 2015». Про це повідомили сьогодні, 3 вересня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

13:12 22 жовтня 2021 р.

Погіршення епідеміологічної ситуації: дистанційне навчання до середини листопада

Через погіршення епідеміологічної ситуації з COVID-19, врахувавши консультації Міністерства охорони здоров’я України, МОН рекомендує запровадити дистанційне навчання з 25 жовтня до 15 листопада закладам фахової передвищої, вищої, післядипломної освіти усіх форм власності та сфер управління

Рубрика: Наука і техніка

12:44 20 жовтня 2021 р.

Український бізнесмен Макс Поляков розповів про освоєння космосу та власну мету

Макс Поляков, український власник космічної компанії Firefly Aerospace, дав інтерв’ю журналістам. У ньому він розповів про своє становлення як бізнесмена, діяльність власних компаній та про подальше освоєння космосу.

Рубрика: Наука і техніка

19:26 13 жовтня 2021 р.

З 18 жовтня у школах Львова запроваджують канікули

З 18 жовтня учні всіх класів шкіл Львова йдуть на двотижневі канікули. Також не працюватимуть заклади позашкільної освіти. Відповідне рішення прийняли сьогодні на міській комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу