23 студенти зі Львова стажуватимуться в Німеччині

11:56 22 вересня 2015 р.


Фото: proftekhosvita.org.ua

Українці здобуватимуть європейську освіту та професійний досвід.

«23 студенти Львівського вищого професійного училища ресторанного сервісу та туризму поїхали вчитися та стажуватися до міста Ерфур в Тюрінгії. Важливо те, що українські студенти здобуватимуть європейську освіту та професійний досвід», – повідомив перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський, який також розповів:

«Після навчання та практики, ці люди зможуть працевлаштуватися як в Україні, так і за кордоном. Ще у квітні студенти, які зголосилися взяти участь у програмі, повинні були пройти певний відбір.

Зокрема, серед критеріїв за якими підбирали учасників, –  успішність та знання німецької мови. Сьогодні ці студенти уже отримали сертифікат на навчання.стажування проходитимуть на німецьких підприємствах у сфері ресторанно-готельної справи, житимуть студенти у гуртожитку».

Офіційна делегація Львівщини на чолі з першим заступником голови Львівської обласної державної адміністрації Ростиславом Замлинським та за участі депутатів Верховної ради України упродовж 20-23 вересня перебуває з візитом у регіоні Тюрінгія (ФРН). Під час офіційних зустрічей з німецькими партнерами, сторони обговорили діючі проекти у сфері професійної освіти української молоді на підприємствах Тюрінгії, а також поспілкувалися щодо нових, зокрема у сфері енергозбереження, енергоаудиту та деревообробки.

Між Вільною землею Тюрінгія та Львівщиною існує інтенсивна співпраця. Велике значення отримали проекти у сфері професійної освіти української молоді на підприємствах Тюрінгії. Ці проекти широко підтримуються Вільною землею Тюрінгія, Єврокомісією та Торгово-промисловою палатою Ерфурта.

Про це повідомили сьогодні, 22 вересня, «Щоденному Львову», в прес-службі  обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

19:26 13 жовтня 2021 р.

З 18 жовтня у школах Львова запроваджують канікули

З 18 жовтня учні всіх класів шкіл Львова йдуть на двотижневі канікули. Також не працюватимуть заклади позашкільної освіти. Відповідне рішення прийняли сьогодні на міській комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Наука і техніка

20:49 12 жовтня 2021 р.

Найчастіші поломки машин Фольксваген та рекомендації щодо вибору запчастини для заміни

Фольксваген є відомим німецьким автобрендом. Транспортні засоби такого концерну вирізняються високою якістю, керованістю, комфортністю, безпечністю та гарним екстер'єром.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу