У Львові стартує електромобільний марафон (+відео)

10:30 22 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: lviv.vgorode.ua

Керівник ЛКП «Муніципальна дружина» Юрій Діль запевнив: «Під час марафону вулиці у Львові не перекриватимуть, буде тільки ситуативне перекриття під час старту».

«22 травня о 12:00 на площі Ринок стартує електромобільний марафон «Львів – Монте-Карло-2016», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Марафон проходитиме вже вп’яте поспіль під патронатом Його Світлості Принца Монако Альбера II і мерів приймаючих міст. Кожного року змінюється місце старту, але фінішують електромобілі традиційно в Монте-Карло. В цьому році місцем старту марафону було обрано Львів.

Електромобільний марафон – транс’європейське ралі, в якому беруть участь електромобілі та транспортні засоби, що використовують альтернативні джерела енергії. Старт події заплановано 22 травня 2016 року, з площі Ринок, а фінішує ралі 3 червня на Палацовій площі у Монте-Карло.

Упродовж марафону команди-учасники проїдуть понад 3 тисячі кілометрів дорогами Європи, відвідають 10 країн і 23 європейські міста. Електромобільний марафон проходить під патронатом Його Світлості Князя Монако Альбера ІІ.

Він покликаний підняти серед української та європейської спільноти питання охорони навколишнього середовища, а також привернути увагу до необхідності використання екологічно чистого транспорту й розвитку інфраструктури з його обслуговування. Урочисту церемонію старту Марафону відвідає делегація представників Монако на чолі з Бернаром Фотріє – віце-президентом Фонду Князя Альбера й повноважним міністром Монако».

Віце-президент електромобільного марафону й СЕО (головний виконавчий директор) компанії «Electric Marathon International» Андрій Білий зазначив:

«Усім нашим учасникам ми даємо можливість показати свої автомобілі, свої розробки. В рамках марафону ми будемо презентувати перший український електромобіль «Synchronous». Він проїде  з учасниками три тисячі кілометрів і буде брати участь у фініші у Монте-Карло». 

Перший проміжний етап марафону буде зі Львова до Новояворівська. У Європі немає проблем з кордонами, а тут є. Цей етап зможуть проїхати учасники, які не матимуть змоги їхати весь Марафон. Також на старт запросили команди з електричними велосипедами, які зможуть проїхати цей етап».

Електромобільний марафон є інтелектуальним ралі – перемогу в ньому дістає не найшвидша команда, а найточніша, яка прийде до фінішу максимально близько до встановленого еталону. У марафоні візьмуть участь три українські команди.

Керівник ЛКП «Муніципальна дружина» Юрій Діль зазначив: «Під час марафону вулиці у Львові не перекриватимуть, буде тільки ситуативне перекриття під час старту. 

Збір учасників Електромобільного Марафону розпочнеться вже 21 травня на площі Ринок. «Закликаємо усіх власників електромобілів до участі в церемонії старту марафону у Львові».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини