21 жовтня у «Львівській політехніці» дискутуватимуть за «круглим столом» про психоемоційний стан дітей

12:30 19 жовтня 2015 р.


Фото: miok.lviv.ua

Науковці, фахівці з психології, які мають досвід роботи з дітьми, шкільні психологи та соціальні педагоги розроблять відповідні рекомендації для міністерства освіти і науки України, органів законодавчої та виконавчої влади й практикуючих психологів та соціальних педагогів.

«21 жовтня 2015 року в Національному університеті «Львівська політехніка» в рамках проекту Міжнародного інституту освіти, культури та зв'язків з діаспорою «Життя – Тобі...» відбудеться засідання «круглого столу» на тему «Психоемоційний стан українських дітей в сучасних кризових умовах», –повідомили сьогодні, 19 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі Національного університету «Львівська політехніка», де також поінформували:

«Місце проведення – 204-та кімната головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» на вулиці Бандери, 12. Початок – об 11.00. 

Учасники «круглого столу» ставлять за мету проаналізувати психоемоційний стан українських дітей у сучасних кризових умовах, в яких живе Україна, та розробити відповідні рекомендації для міністерства освіти і науки України, органів законодавчої та виконавчої влади, а також для практикуючих психологів та соціальних педагогів.

Участь в зібранні візьмуть науковці, фахівці з психології, які мають досвід роботи з дітьми, шкільні психологи та соціальні педагоги, представники владних структур Львова. У програмі «круглого столу»: презентація результатів проекту «Життя – Тобі…», який Міжнародний інститут освіти, культури та зв'язків з діаспорою реалізував спільно з норвезько-українською громадською організацією «Maidan Norway»; виступи і дискусія на оголошену тему.

«Життя – Тобі…» – спільний проект Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Львівської політехніки та норвезько-української громадської організації «Maidan Norway», реалізований за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії під егідою Міністерства освіти і науки України. 

У рамка проекту:  проведено Міжнародний літературно-мистецький конкурс «Життя – Тобі…», для участі в якому надійшло понад 7000 робіт від авторів з усіх регіонів України, зокрема, окупованих територій Донецької та Луганської областей і Автономної Республіки Крим, а також з Греції, Іспанії, Норвегії, Польщі, Португалії та Франції; 

визначено 20 лауреатів та 120 дипломантів конкурсу за результатами голосування міжнародного журі;  видано книгу «Життя – Тобі…», до якої ввійшли роботи лауреатів та дипломантів конкурсу;  розроблено інтерактивну карту-інфографіку, на якій зазначено відсоток конкурсантів з усіх регіонів України, подано перелік лауреатів і дипломантів конкурсу, а також їхні роботи, які можна завантажити на карті; організовано виставку художніх робіт учасників конкурсу; проведено церемонію нагородження лауреатів конкурсу з міст Краматорська та Маріуполя Донецької області, Києва, Запоріжжя, Дніпропетровська, Херсона, а також з Криму, Миколаївщини, Житомирщини, Львівщини, Кіровоградщини, Сумщини, Полтавщини і Волині; зроблено кількісно-якісний контент-аналіз письмових робіт, які надійшли на конкурс з метою визначення майже 40 ключових тегів, які характеризують емоційний стан автора; проведено «круглий стіл» у Верховній Раді України, який був організований в контексті нової Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, прийнятої міністерством освіти і науки України.

У ньому взяли участь дружина Президента України Марина Порошенко, уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, народні депутати України Лілія Гриневич, Ірина Геращенко, Ганна Гопко, Оксана Юринець, а також Надзвичайний та Повноважний посол Королівства Норвегія в Україні Йон Елведал Фредріксен та інші. За додатковою інформацією звертатися за тел. 258-01-51 або на e-mail: press@miok.lviv.uа».

dailylviv.com

До теми

10:10 20 вересня 2020 р.

На Львівщині українці десантувалися з американських «Скопів» (відео)

У межах українсько-американських міжнародних навчань Rapid Trident 2020 на Львівщину завітали американські «Скопи» – саме так перекладається назва конвертоплана «Оспрей».

Рубрика: Наука і техніка

19:50 19 вересня 2020 р.

Інформатика - англійською, а малювання - французькою: у Львові хочуть експериментувати

Зараз в Україні беруть за основу два вектори закордонної освіти: фінський і американський. Котрий з них підходить нам більше і які підводні течії вони містять?

Рубрика: Наука і техніка

18:20 19 вересня 2020 р.

Директор школи східних мов і бойових мистецтв розказав, як побороти сталінську систему освіти

Місцеві управління й департаменти освіти та навчально-методичні центри із надмірними штатами є тягарем «совка», і позбувшись їх, ми полегшимо життя педагогам і учням.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу