21 травня на «Форум кар’єри» у Львові прийдуть роботодавці

09:36 21 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської міськради

В Українському католицькому університеті на вулиці Козельницькій даватимуть корисні поради.

«21 травня о 10:00 в Українському католицькому університеті (УКУ) на вулиці Козельницькій, 2а відбудеться «Форум кар’єри», під час якого активні студенти, випускники та молоді спеціалісти, зацікавлені у працевлаштування та успішному професійному зростанні, зможуть зустрітися з провідними роботодавцями», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Під час «Форуму кар’єри» спікери дадуть чимало корисних порад з власного досвіду, як от: що робити сьогодні, аби бути успішним вже завтра, правила успішної комунікації з роботодавцем, як зробити успішну кар'єру у сфері держуправління, з чого розпочати власний стартап тощо. Організатори форуму. повідомили також: «В УКУ цей форум організовується вперше. Ми хочемо допомогти молодим спеціалістам, майбутнім випускникам знайти нові можливості працевлаштування, кар’єрного зростання та професійного розвитку. Для компаній це хороша нагода прямої комунікації абсолютно з різними представниками вищих навчальних закладів. Ми очікуємо, що компанії та підприємства зможуть знайти нових успішних працівників, а студенти – місце праці, про яке мріють і де б могли себе реалізувати». 

«Форум кар'єри» в УКУ – це нетворкінг з успішними професіоналами в різних професійних галузях; можливість комунікації з провідними роботодавцями; інформація про актуальні вакансії, можливості та вимоги до кандидатів у понад 30 відомих компаніях та організаціях. Під час форуму відбудуться майстер-класи та ярмарка вакансій від провідних роботодавців.

Студенти і випускники зможуть більше дізнатись про актуальні можливості у відомих українських компаніях та установах.  Серед запрошених роботодавців – близько 30 фірм, IT-компаній, організацій: «EY» («Ernst & Young»), «SoftServe», «ELEKS», «Sigma Software», «N-iX», «Холдинг Емоцій «!FEST», «Just Lviv It», ПАТ «Концерн Галнафтогаз», ПАТ ТГК «Дністер», «Nestle Business Services Lviv», «Укртелеком», ТзОВ ТВК «Львівхолод», Львівська бізнес-школа УКУ, Львівська міська рада, Телекомпанія «ЛЬВІВ ТБ» та інші, в тому числі громадські та благодійні організації. Для участі у «Форумі кар’єри» обов’язковою потрібно попередньо зареєструватись за цим посиланням. Більше інформації – тут».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини