20-22 травня у Львові навчатимуть правилам поведінки й роботи з людьми з інвалідністю

13:55 20 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки ГО «Інститут Суспільних Ініціатив» в інтернет-мережі «Facebook»

У бібліотеці №18 реалізовуватимуть проект «Inclusive Friendly».

«20-22 травня громадська організація «Інститут Суспільних Ініціатив» запрошує до бібліотеки №18 («Сенсотека») взяти участь у першому в Україні тренінгу з навиків поводження та правил роботи з людьми з інвалідністю», – повідомили сьогодні, 20 травня, «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Мета тренінгу – поширення терміну та культури «інклюзії» (від англ. inclusion – включення-процес включення усіх громадян до суспільства і насамперед тих, хто має труднощі у фізичному чи розумовому розвитку) серед нашого суспільства та забезпечення комфортного середовища у Львові та області для верств населення, що його так потребують. Упродовж триденного тренінгу учасники отримують не лише унікальні знання від найкращих тренерів, а й будуть запрошені до подальшої участі у проекті та вже у ролі волонтерів-тренерів навчати персонал кафе та ресторанів Львівщини елементарним навикам правильного поводження з людьми з обмеженими фізичними можливостям.

Тренінг є безкоштовним. Лідер ГО «Інститут Суспільних Ініціатив» Тарас Репицький зазначив: «Приємно, що наше суспільство розвивається та стає ще більш соціально відповідальним, і з’являються все більше і більше проектів, які покликані забезпечити гідні умови для осіб, які цього потребують з огляду на різні обставини. Цей тренінг та подальша робота волонтерів створює потужну базу для розвитку інклюзивного суспільства у Львові та регіоні, а також заохочує співпрацю й між іншими містами та областями країни». 

Додаткову інформацію про захід можете знайти за посиланням https://www.facebook.com/events/1622714888052924/

Охочі можуть подати заявку на тренінг за посиланням: http://goo.gl/forms/HXx0Ll1K10

Контакти: Віталій Сергійчук, тел. 0 67 930 75 41, serhiychuk.vitaliy@gmail.com».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини